جوانان برای آینده اروپا: هم اکنون برای # EYE2020 ثبت نام کنید

| ژانویه 14، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

EYE 2020
شانس خود را برای شرکت در رویداد جوانان اروپا از دست ندهید

در 29-30 ماه مه در رویداد جوانان اروپا (EYE) در استراسبورگ شرکت کنید و به شکل دادن به آینده اروپا با سایر جوانان اروپایی کمک کنید.

آیا شما جوان و علاقه مند به محیط زیست ، فرصت های جوانان یا آینده اروپا هستید؟ ما فقط این رویداد را برای شما داریم

هر دو سال ، هزاران جوان اروپایی در استراسبورگ جمع می شوندÂ رویداد جوانان اروپاÂ برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود برای آینده اروپا. EYE به جوانان این فرصت را می دهد که در دموکراسی اروپا صدای خود را داشته باشند. انتظار می رود حدود 9,000 اروپایی 16 تا 30 ساله شرکت کنند. برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود در مورد آینده اروپا و گفتگو در مورد آنها با نمایندگان مجلس و سایر تصمیم گیرندگان اروپایی.

امسال چاپ چهارم است. این رویداد در تاریخ 29 تا 30 مهÂ 2020 در استراسبورگ برگزار می شود. موضوع این است: "آینده در حال حاضر" وÂ برنامهÂ شامل محیط زیست ، مهاجرت و Brexit و همچنین آموزش ، فناوری و بهداشت است. این برنامه همچنین شامل قالب های جدیدی از قبیل فعالیت های ورزشی و یک رویداد ویژه برای خبرنگاران جوان است.

ایده های مطرح شده در طول این رویداد ، در یک گزارش جمع آوری و با نمایندگان مجلس به اشتراک گذاشته می شوند. بهترین ایده ها در پاییز با کمیته های مجلس بررسی خواهد شد.

ثبت

شما می توانید ثبت نامÂ برای EYE2020 تا 29 فوریه. تنها کاری که باید انجام دهید جمع کردن گروهی با حداقل 10 شرکت کننده و پر کردن فرم آنلاین است.

این رویداد برای همه اروپایی های 16 تا 30 ساله آزاد است. مشارکت رایگان است ، اما شرکت کنندگان باید هزینه های خود را برای حمل و نقل ، اسکان و وعده های غذایی بپردازند.

مسابقه عکس اینستاگرام

تاریخ ماÂ مسابقه عکس اینستاگرام و شما می توانید یک دعوت به EYE برنده شوید.

به سادگی یک عکس را با "شعار ، برچسب" آینده به اشتراک بگذارید @پارلمان اروپا، Â ep_eyeو هشتگ # eye2020 را اضافه کنید. به ما بگویید چه چیزی برای شما مهمتر است و به چه فکر می کنید اتحادیه اروپا باید روی آن تمرکز کند. نمونه ها را پیدا کنید اینجا را انتخاب کنید. برای الهام گرفتن

ما چهار برنده انتخاب خواهیم کرد و یک برنده پنجم نیز از بین عکسهای پسندیده در بین برنامه های هفتگی روی حساب پارلمان انتخاب می شود. هر پنج برنده به EYE2020 در استراسبورگ دعوت می شوند.

این رقابت تا 2 مارس ادامه دارد. در صفحه اینستاگرام اطلاعات بیشتر در مورد قوانین پیدا کنیدÂ چشمÂ وÂ پارلمان اروپا.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *