# Warsaw برنده #2020AccessCityAward برای دسترسی بیشتر شهر به شهروندان معلول

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

جایزه 2020 Access City به شهر ورشو می رود. ورشو با درگیر كردن افراد معلول و نیازهای دسترسی در تلاش خود برای دسترسی هرچه بیشتر شهر ، ورشو توانست در مدت كوتاهی از زمان دسترسی كافی در سهولت دسترسی شهر داشته باشد.

در مراسم اهدای این جایزه ، کمیساریای اشتغال ، امور اجتماعی ، مهارت و تحرک نیروی کار ، ماریانا تیزسنی اظهار داشت: â با کسب جایزه دسترسی به شهر ، شهرهای برنده می توانند الهام بخش سایر شهرهای اتحادیه اروپا و فراتر از آن با چالش های مشابهی قرار بگیرند. - ورشو ، برنده نسخه 10th ، الگویی برای دیگران است ، نشان می دهد که می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام داد و این تعهد می تواند کلید موفقیت باشد.

کمیسیون اروپا برنامه های 47 را برای نسخه 2020 دریافت کرد. شهر Castellóde la Plana در اسپانیا و شهر Skellefteà ¥ در سوئد برندگان مقام دوم و سوم هستند. Chania در یونان ، Tartu در استونی و Evreux در فرانسه همه ذکر ویژه ای دریافت کردند. Chania به دلیل استفاده از فناوری برای تأمین پارکینگ در دسترس ، Tartu به دلیل برخورداری از دسترسی مردم به دسترسی و در نهایت Evreux به دلیل فعالیت در زمینه معلولیتهای پنهان شناخته شد.

اطلاعات بیشتر در این مورد در دسترس است اطلاعیه مطبوعاتیزاده

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *