به عنوان سفیر آلمان در انگلستان از سایتهای مهم بازدید می کند # ولز مشتاقانه روابط آینده را با قوی ترین شریک تجاری خود دارد

| فوریه 13، 2020 | 0 نظرات

By کالین استیونس

ولز تمام تلاش خود را برای ادامه روابط محکم خود با آلمان انجام خواهد داد - با پیوندهای تجاری به ارزش بیش از 3 میلیارد پوند - به عنوان مرحله بعدی مذاکرات با اتحادیه اروپا.

این پیام الونید مورگان ، وزیر روابط بین الملل و زبان ولزی بود ، در سفر دکتر پیتر ویتیگ ، سفیر آلمان در انگلستان به ولز.

دکتر ویتیگ با وزیر و وزیر اول مارک در کاردیف بی دیدار کرد ، در دانشگاه کاردیف بازدید کرد و همچنین در مذاکرات تجاری با نمایندگان دولت ولز شرکت کرد - پس از آن پذیرایی برای دیاسپور آلمانی در ولز در قلعه کاردیف.

روز بعد ، سفیر از مشاغل آلمان مستقر در ولز شمالی از جمله Innogy در Mostyn و کارخانه Airbus در Broughton بازدید کرد.

دکتر پیتر ویتیگ ، سفیر آلمان در انگلیس ، با الونن مورگان ، وزیر روابط بین الملل و زبان ولزی

دکتر پیتر ویتیگ ، سفیر آلمان در انگلیس ، با الونن مورگان ، وزیر روابط بین الملل و زبان ولزی

آلمان یکی از قوی ترین شرکای تجاری ولز است. در سال 2018 حدود 18 درصد از کالاهای ولزی صادر شده به خارج از انگلیس که به آلمان رفته اند ، با ارزش کلی بیش از 3 میلیارد پوند است.

آلمان همچنین سهم جدی در صنعت گردشگری در ولز دارد. پس از ایرلند ، آلمان براساس آمارهای اخیر ، دومین بازدیدکننده مشترک از ولز را به خود اختصاص داده است - سالانه 87,000 بازدیدکننده.

این هشت درصد از کل بازدیدهای بین المللی و حدود هفت درصد از کل گردشگری را شامل می شود.

الونید مورگان ، وزیر روابط بین الملل و زبان ولزی ، گفت: â € من از ملاقات دکتر ویتیگ بسیار خوشحال شدم و ما توانستیم درباره روابط جاری و آینده بین آلمان و ولز بحث کنیم.

ut از خارج از انگلستان ، آلمان قویترین شریک تجاری ما است و از این رو مذاکراتی از جمله اینها بسیار مهم هستند زیرا همچنان به دنبال راه هایی برای تقویت متقابل این پیوندها بین ما هستیم.

وزیر امور خارجه افزود: با توجه به اینکه انگلیس اتحادیه اروپا را ترک می کند ، موضع ما این است که ولز برای تجارت با شرکای اروپایی خود باز است.

e € wantما می خواهیم همه تلاش خود را بکنیم تا پیوندهای محکم اقتصادی ، فرهنگی و تجاری که قبلاً با تعدادی از کشورهای عضو شریک در اتحادیه اروپا ایجاد کرده ایم را حفظ کنیم.

ما همانطور که اخیراً در استراتژی بین المللی خود بیان کردیم ، تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هیچ یک از این ارتباطات حیاتی ایجاد شده با شرکای اروپایی ، مانند آلمان را از دست نمی دهیم.

وزیر امور خارجه افزود: ما یک پایگاه فوق العاده قدرتمند از مشاغل آلمانی داریم که در ولز مشغول به کار هستند و از کارگران ولزی بهره می گیرند ، و من بسیار خوشحال شدم که دیدم دکتر ویتیگ این فرصت را داشت که کارهایی را که Innogy در پایگاه Flintshire خود انجام داده است ببینم. بندر Mostyn ، از طریق کار خود در پروژه Gwynt y Môr پروژه مزرعه بادی فراساحلی .â €

Gwynt y M Withr با ظرفیت نصب 576 مگاوات ، از بزرگترین مزارع تجاری بادی دریایی در سراسر جهان است.

در مجموع 160 توربین بادی برق کافی تولید می کند تا تقریباً 400,000 خانوار سالانه با انرژی تجدید پذیر تأمین شود

دکتر ویتیگ گفت: â من می خواهم از دولت ولز بسیار بخاطر این دعوت نوع تشکر کنم.

- ولز و آلمان پیشتر در بسیاری از مناطق روابط عمیقی دارند - تجارت ، فرهنگ ، تجارت و مردم - پیوندهایی که می توانیم به آنها اعتماد کنیم و پیوندهایی را که می توانیم بر آنها بنا کنیم.

"این باید ما را تشویق کند تا بر عدم قطعیت سه سال گذشته غلبه کنیم." ما می توانیم در جاه طلبی های خود جسور باشیم و یک رابطه آینده پایدار برقرار کنیم.

erm € - آلمان مهمترین مقصد صادراتی ولز است - با یک پنجم کل صادرات ولزی به آلمان ، در حالی که صادرات آلمان به ولز 3.2 میلیارد GBP در سال 2018 بود.

"من می توانم در بسیاری از بخشها فرصتهای بیشتری را ببینم - از جمله در انرژی های تجدید پذیر ، حتی روابط علمی نزدیکتر ، تحقیقات در مورد صنایع آینده و پروژه های مشترک زیربنایی."

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *