# ونزوئلا - پارلمان اروپا خواستار تحریم های بیشتر است

| ژوئیه 18، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

برای سومین بار در سال جاری، پارلمان اروپا تصمیم گیری در مورد وضعیت در ونزوئلا را تصویب کرده است، و نگرانی عمیق خود را در مورد وضعیت اضطراری شدید بیان می کند.

مطابق با the آخرین گزارش عضو کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، نمایندگان مجلس نمایندگان نیکولاس مادورو را مستقیما مسئول می دانند - به عنوان نیروهای مسلح و اطلاعاتی در خدمت رژیم غیرقانونی خود، برای استفاده بی رحمانه از خشونت برای سرکوب روند انتقال دموکراتیک و احیای حاکمیت قانون در ونزوئلا.

در قطعنامه ای که توسط 455 به تصویب رسیده است به 85 و 105 رأی داده می شود، آنها حمایت کامل خود را برای رئیس جمهور موقت مجدد، خوان Guaidóà € they، تأیید می کنند.

تحریم های اضافی

پارلمان اروپا از شورا خواست تا تحریم های بیشتری را علیه مقامات دولتی مسئول نقض حقوق بشر و سرکوب اعمال کند. مقامات اتحادیه اروپا باید حرکات این افراد را محدود کنند، دارایی خود را محکم کنند و روادید و همچنین اقامت نزدیکان خود را متوقف کنند.

آنها از فرآیند تسهیل شده در جریان نهادهای مدنی به رهبری نروژ برای پیدا کردن راهی برای خروج از درگیری کنونی حمایت می کنند و از توافق دو طرف برای شرکت در یک گفتگوی صلح که باید شرایط انتخابات آزاد، شفاف و معتبر را ایجاد کنند، استقبال می کنند.

در او اعلامیه از طرف اتحادیه اروپا در ونزوئلانماینده عالی فدریکا موگرینی هشدار داد که اگر نتایج مشخصی از مذاکرات در حال انجام نباشد، اتحادیه اروپا اقدامات هدفمندتری را علیه مقامات مسئول انجام خواهد داد.

بازداشت های خودسرانه، شکنجه و قتل های غیرقانونی

نمایندگان مجلس اعتراض به سوء استفاده از اجرای قانون و سرکوب وحشیانه توسط نیروهای امنیتی را محکوم کردند. آنها استفاده از بازداشت های خودسرانه، شکنجه و کشتار غیرقانونی را محکوم می کنند و از حمایت خود از تحقیقات دادگاه بین المللی در مورد جنایات گسترده ای که توسط رژیم ونزوئل انجام شده است، تجدید نظر می کنند.

بحران انسانی و مهاجرت

بیش از 7 میلیون نفر در ونزوئلا نیازمند کمک های بشردوستانه هستند، 94 درصد جمعیت زیر خط فقر زندگی می کنند و 70٪ از کودکان از مدرسه خارج می شوند. آنها همچنین به بحران مهاجرت در منطقه اشاره می کنند؛ تا کنون بیش از 3.4 میلیون ونزوئلا مجبور به فرار از کشور شده اند. پارلمان تلاش و همبستگی نشان داده شده توسط کشورهای همسایه، به ویژه کلمبیا، اکوادور و پرو را ستود و از کمیسیون برای ادامه همکاری با این کشورها تقدیر کرد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *