پرونده پرونده مقامات آمریکایی در # هوآوی به خیابان داونینگ ، نگرانی های مربوط به درگیری شبکه # 5G "

| ژانویه 14، 2020 | 0 نظرات

By کمک مهمان

مقامات آمریكا با هدف متوقف كردن مشاركت احتمالی شركت چینی در شبكه 5G انگلستان ، پرونده داونینگ استریت را به پرونده ای برای انتشار نگرانی در مورد هواوی صادر كرده اند. مقامات هر دو کشور روز دوشنبه پیش از تصمیم دولت مبنی بر استقرار فناوری از این شرکت ، در کنار نمایندگان صنعت مخابرات دیدار کردند ، ژاکوب جارویس می نویسد.

ایالات متحده در تلاش است تا انگلیس را متقاعد کند که از تجهیزات هواوی در استفاده از آنچه واشنگتن می گوید خطرات امنیتی نیست استفاده کند. اطلاعات فنی در مذاکرات مطرح شد زیرا واشنگتن خطرات امنیتی هر دو را برجسته می کند گاردین و فایننشال تایمز گزارش.

از تجهیزات هواوی می توان در بعضی از قسمتهای "غیر هسته ای" شبکه ای که قبلاً گزارش شده بود ، استفاده کرد و تصمیم نهایی در اواخر ژانویه است. روزنامه فایننشال تایمز گزارش داد که تصور می شود بوریس جانسون تمایل به چنین مشارکت از شرکت فناوری چینی را ندارد. مقامات آمریكا گفتند كه چنین درگیری از هواوی می تواند "كوتاهی از جنون نیست" ، گاردین گزارش.

سخنگوی جانسون ، پیش از این نشست ، گفت: "امنیت و مقاومت در برابر شبکه مخابراتی انگلستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما چگونگی استقرار تجهیزات هوآوی در انگلیس را کنترل دقیق داریم. دولت در حال بررسی گسترده برای اطمینان از امنیت و مقاومت 5G و فیبر در انگلیس است. "

دعوی جدید هوآوی ایالات متحده آخرین مرحله در نبرد ایالات متحده و چین است. این جلسه پس از فراخوان نماینده مجلس نماینده توری از باب سیلی برای کمیته امور خارجه برای تحقیقات سریع درباره شایستگی هواوی برای استفاده در شبکه 5G انگلیس انجام شد. باب سلی گفت هوآوی "از همه اهداف و اهداف جزئی از کشور چین است" و دخالت آن "به طور مؤثر اجازه می دهد چین و آژانس های آن به شبکه ما دسترسی داشته باشند" اندرو استفنسون وزیر امور خارجه گفت که تصمیم نهایی "در طی موعد مقرر گرفته خواهد شد. "

وی افزود: "دولت هنگام تصمیم گیری طیف وسیعی از خطرات را در نظر می گیرد."

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *