از زمانی که میلیون 11.5 میلیون بالقوه #AddictiveDrugs دریافت می کنند ، انگلیس از بحران هراس دارد

| سپتامبر 10، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار بهداشت

مقامات بهداشتی روز سه شنبه (10 سپتامبر) گفتند ، بریتانیا هر چه بیشتر داروهای اعتیاد آور مانند قرص های خواب ، مواد مخدر و سایر مسکن ها تجویز می شود و خطر بروز بحران دارویی را مانند ایالات متحده افزایش می دهد. می نویسد: کیت کلند رویترز

در گزارشی که از دولت تهیه شده است ، محققان بهداشت عمومی انگلستان (PHE) گفتند که شواهد نشان می دهد که "حداقل حداقل 10 سال پیش تعداد بیشتری از این داروها و اغلب بیشتر برای مدت طولانی دیگر تجویز می شوند.

تجزیه و تحلیل PHE نشان داد که تنها در 2017 تا 2018 ، 11.5 میلیون بزرگسال در انگلستان - بیش از یک چهارم از افراد بزرگسال - یک یا چند دارو را تحت بررسی تجویز کردند.

این داروها شامل داروهای ضد اضطراب بنام بنزودیازپین ها و قرص های خواب آور معروف به داروهای z و همچنین داروهای صرع و اضطراب گاباپنتین و پرگابالین ، ضد افسردگی ها و داروهای ضد درد افیونی است.

PHE گفت ، بسیاری از این موارد می تواند اعتیاد آور باشد و می تواند برای افرادی که آنها را از بین می برند یا از آنجا خارج می شوند ، مشکلاتی ایجاد کند. این گزارش همچنین حاوی میزان تجویز بالاتری برای زنان و افراد مسن است.

در حالی که تجویز برخی داروها مانند بنزودیازپین ها و مواد افیونی ، اخیراً در میان ترس از اپیدمی کشنده افیونی در آمریکا فرو رفته است ، برخی دیگر مانند گاباپنتین ، پرگابالین و برخی از داروهای ضد افسردگی اغلب و بیشتر طولانی تر تجویز می شوند.

means € h این بدان معنی است که افراد بیشتری در معرض اعتیاد به آنها و یا در هنگام متوقف کردن استفاده از آنها ، دچار مشکل می شوند.

œâ also همچنین هزینه‌های زیادی برای NHS (خدمات درمانی ملی) نیز دارد ، که برخی از آنها هدر رفته است زیرا داروها برای همه کار نمی کنند ، به خصوص اگر خیلی طولانی استفاده شوند.

یک بیماری همه گیر افیونی در ایالات متحده از زمان 1999 تقریباً نیم میلیون آمریکایی را به قتل رسانده است ، و گزارشی از مجمع سیاسی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) اوایل سال جاری هشدار داد که ایالات متحده آمریکا به هیچ وجه تنها در مواجهه نیست. این بحران. €

OECD مستقر در پاریس گفت که مرگ و میر ناشی از مصرف مواد افیونی در سوئد ، نروژ ، ایرلند و انگلیس و ولز به شدت در حال افزایش است.

در پاسخ به گزارش PHE ، آژانس نظارتی داروها و محصولات بهداشتی بریتانیا اعلام کرد که بحران ایالات متحده را از نزدیک تماشا می کند و قصد دارد تا از اقدام خودداری کند.

در بیانیه ای گفت: "ما در ایالات متحده وابستگی و اعتیاد به مواد افیونی را بسیار جدی تجربه می کنیم و پیشرفت هایی را دنبال می کنیم تا از اقدامات دیگری که کشورها برای مقابله با این موضوع انجام می دهند ، یاد بگیریم."

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *