جشنواره Tsinandali یک پنجره فروشگاهی فوق العاده برای جورجیا

| سپتامبر 10، 2019 | 0 نظرات

By کالین استیونس

کشور سابق بلوک شوروی جورجیا میراث منحصر به فردی دارد که اکنون برای غنی سازی جذابیت مدرن خود از آن استفاده می شود. شراب گرجستان به دلیل برتری هایش در سراسر جهان شناخته شده است ، و اعتقاد بر این است که شراب سازی در آنچه که اکنون جورجیا در دوران پیش از روم است سرچشمه گرفته است. Tsinandali یک ملک تولید شراب خوب است که مربوط به قرن 7th است.

شراب خوب Tsinandali

املاک Tsinandali در قلب قلب منطقه تولید شراب کاختی واقع شده است و قرن ها در زمره حوزه های خانواده اشرافی چاوچاواده بود ، اما احیای واقعی املاک با نام شاهزاده الکساندر چاوچاواده (1786-1846) پسر پیوند خورده است. شاهزاده گارسوان ، دیپلمات و دولتمرد که این املاک زیبا را به مرکز زندگی فرهنگی جورجیا تبدیل کرده است.خانواده پرنسس به دلیل پرورش فرهنگ اروپایی مشهور است و اولین بار در تولید شراب به سبک اروپایی و اولین بار برای ترغیب موسیقی کلاسیک اروپایی؛ نخستین پیانوی بزرگ گرجستان همیشه در Tsinandali در معرض نمایش است.

در دوره اتحاد جماهیر شوروی دچار ناپسندی شد ، اما اکنون به لطف دیدگاه جورج رامیوشیلی ، بنیانگذار و رئیس گروه راه ابریشم ، که این ملک را به عنوان یک هتل لوکس و مقصد توریستی ساخته است ، احیای تجاری و فرهنگی دارد.

این بازرگانان به همراه یكی دیگر از بنیانگذاران ، یككین تاتیشف ، رئیس و بنیانگذار گروه كوستوس ، جشنواره Tsinandali را ایجاد كردند ، با این اعتقاد كه موسیقی قدرت اتحاد همه انسان ها را دارد و آكادمی جشنواره Tsinandali كه تعدادی از نوازندگان جوان استثنایی را قادر می سازد از. در سراسر جهان برای شرکت در سال افتتاحیه خود.

s € œTsinandali برای بیش از هزار سال وجود داشته است گفت: Yerkin Tatishev ، â € œ و ما الهام گرفته شده برای ایجاد چیزی منحصر به فرد ، ما می خواهیم برای ایجاد یک شیمی بین مردم بر اساس موسیقی ، بر اساس فرهنگ ، بر اساس دوستی.
شما هرگز نمی دانید که چطور کارها به نتیجه خواهد رسید ، اما ما معتقدیم که چیزی واقعاً قوی و با ارزش ایجاد خواهیم کرد ، که سال به سال رشد خواهد کرد.
ما می خواهیم بین مردم ارزش ایجاد کنیم ، نه از نظر پول بلکه در قلب مردم

"همه گرجی ها را دوست دارم ، من در احیای املاک Tsinandali و تأسیس جشنواره Tsinandali افتخار می کنم که در تاریخ کشور ما به عنوان متولی میراث مشترک باستانی ما ادامه خواهد یافت."

ارکستر جوان پان قفقاز

ارکستر جوان پان قفقاز

- جورجیا هزاران سال مسافرتی را در امتداد جاده ابریشم به همراه غذا و نوشیدنی ما جشن گرفته است ، مخصوصاً برای اختراع شراب و شراب سازی 8,000 سال پیش. از زمان تأسیس دارایی Tsinandali Estate در 1690â ، میزبان آوازهایی مانند Dumas و Pushkin و همچنین به عنوان خانه ای برای نوآوری های فناوری از اروپا: آوردن اولین چاپخانه جورجیا ، پیانو بزرگ ، باغ چشم انداز انگلیسی و تکنیک های بطری و بشکه فرانسه. این سنت با برگزاری جشنواره Tsinandali ادامه دارد. €

یک جشنواره بلند یک هفته بلند پروازانه با اجرای برنامه با حضور رئیس جمهور جورجیا ، سالومه زورابیویشویلی از سمفونی 5th Mahlerâ توسط جشنواره "ارکستر جوانان پان قفقاز ، جشنواره" افتتاح شد که خانه را فرو ریخت!

رئیس جمهور سالومه زورابیویشویلی

رئیس جمهور سالومه زورابیویشویلی

رئیس جمهور زورابیویشویلی به خبرنگار اتحادیه اروپا گفت: این جشنواره بسیار مهم است ، جورجیا را بر روی نقشه دنیای موسیقی اروپا قرار می دهد ، و این دقیقاً همان چیزی است که ما می خواهیم.

ما می خواهیم که جورجیا نه تنها بخاطر درگیری ها یا مشکلاتش شناخته شود بلکه با آنچه در آن واقعاً عمیق است ، که فرهنگ و فرهنگ موسیقی آن است ، شناخته شود.

ما بسیاری از صداهای خوب و بسیاری از نوازندگان خوب را تولید می کنیم که به خوبی در سرتاسر اروپا شناخته شده اند ، اما برای چیزی که در کشور نیز وجود دارد ، وجود دارد. ما فقط استعدادهای خود را به خارج از کشور نمی فرستیم ، این چیزی است که جامعه گرجستان با آن پرورش یافته و همچنان برای وجود خود ضروری است.

دانیل کانین ، متخصص گرجستان گفت: این جشنواره اوج چشم انداز تأسیس Tsinandali و Georgia به عنوان یک قطب فرهنگی است. امشب دیده شده است که برخی از با استعدادترین نوازندگان جوان جهان در محیطی خیره کننده و تاریخی این املاک زیبا بازی می کنند. €

عملکرد شب افتتاحیه فوق العاده بود ، با تحسین عمومی از همه کسانی که رویداد عصرانه را تجربه کردند.

دیوید ساکارولدز ، مدیر جشنواره گفت: پس از اجرا ، â € œ وقتی برای اولین بار از کارخانه شراب سازی قدیمی در 2007 بازدید کردیم ، در آنجا آواز خواندیم و آکوستیک فوق العاده ای را شنیدیم. فهمیدیم که چیز خاصی داریم و بنابراین رویای جشنواره به دنیا آمد. برای زندگی مشترک و دوست داشتن یکدیگر از طریق موسیقی فوق العاده.â € â

جشنواره Tsinandali برای تبدیل شدن به یک برجسته منظم از تقویم بین المللی موسیقی ، و یک پنجره مغازه شگفت انگیز برای جورجیا به عنوان یک مقصد برتر فرهنگی مناسب است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *