اسرار پشت تقویم رنگارنگ # اروپا_پارلمان

| اوت 13، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

تقویم 2020 پارلمان اروپا
تقویم 2020 پارلمان اروپا

قرمز ، آبی ، صورتی ، فیروزه ای ... نه سایه های مختلف رنگین کمان ، بلکه اینکه چگونه فعالیت های مختلف در تقویم پارلمان مشخص شده است.

تقویم پارلمان با کدگذاری رنگی است تا نشان دهد نمایندگان مجلس تجارت در آن دوره خاص روی چه مواردی تمرکز می کنند. در زیر یک راهنمای کوتاه برای رنگ هایی که کار پارلمان جدید را برای 5 سال آینده راهنمایی می کند آورده شده است.

آبی: گروههای سیاسی

در طول هفته های آبی ، نمایندگان مجلس نمایندگان در ملاقات می کنندÂ گروه های سیاسیÂ به نظارتی که در مجامع عمومی ارائه خواهد شد نگاهی بیندازیم. Â گروه های سیاسی در پارلمان نمایندگان مجلس شورای اسلامی از احزاب مختلف سیاسی ملی را گرد هم می آورند ، و همین موضع و وابستگی های سیاسی را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. برای تشکیل یک گروه سیاسی حداقل نمایندگان مجلس نمایندگان 25 حداقل از هفت کشور مختلف اتحادیه اروپا باید به نیروهای خود بپیوندند.

صورتی: جلسات کمیته

در طول هفته های صورتی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات کمیته شرکت می کنند ، که برای عموم آزاد است و به صورت زنده پخش می شود.

هر نماینده مجلس بر روی یک یا تعداد بیشتری نشسته است کمیته های پارلمانی, اختصاص داده شده به یک منطقه خاص از سیاست اروپا ، اعم از امور خارجه گرفته تا مسائل اقتصادی ، برابری ، آموزش و فرهنگ. هر کمیته نمایندگانی از طیف سیاسی دارد.

خیمه کمیتهÂ ایجاد یک مجمع برای نمایندگان مجلس از گروه های سیاسی مختلف برای بحث در مورد پیش نویس قانون ، پیشنهاد اصلاحات ، پیشنهادات کمیسیون اروپا و شورا در نظر بگیرید و گزارشهایی را تهیه کنید که در جلسه عمومی ارائه شود.

قرمز: جلسات کامل

تمام کارهایی که در هفته های آبی و صورتی انجام شده است ، در هفته های قرمز به پایان می رسد ، که جلسات کامل مجلس در استراسبورگ و بروکسل را نشان می دهد.

در طول جلسات دوره ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد سؤالات مهم بحث می کنند و با تصویب ، اصلاح و بعضی مواقع رد قوانین ، درباره موضوعات اعم از تجارت و مهاجرت به محیط زیست رأی می دهند.

فیروزه ای: کار در خارج از مجلس

در هفته های فیروزه ، نمایندگان مجلس در خارج از مجلس فعالیت می کنند. آنها ممکن است در حوزه های انتخابیه خود جراحی کنند یا در جلسات بین نمایندگان مجلس که در آن همه نمایندگان مجلس شرکت می کنند ، شرکت کنند و نمایندگان مجلس از کشورهای غیر اتحادیه اروپا شرکت کنند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *