مالیات: کمیسیون پیشنهاد به تعویق انداختن قوانین مالیات به دلیل بحران # کروناویروس را پیشنهاد می کند

| ممکن است 12، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

در روز جمعه 8 مه ، کمیسیون اروپا تصمیم به تعویق افتاد لازم الاجرا شدن دو اقدام مالیاتی اتحادیه اروپا برای در نظر گرفتن دشواری هایی که مشاغل و کشورهای عضو در حال حاضر با بحران کرونوروئر روبرو هستند. اول ، کمیسیون پیشنهاد کرد که ورود به برنامه استفاده از تجارت الکترونیکی مالیات بر ارزش افزوده را به مدت شش ماه به تعویق بیاندازد.

این قوانین از اول ژوئیه 1 به جای 2021 ژانویه 1 اعمال می شوند و به کشورهای عضو و مشاغل فرصت بیشتری می دهند تا بتوانند برای قوانین جدید تجارت الکترونیکی در مالیات بر ارزش افزوده آماده شوند. دوم ، کمیسیون تصمیم به ارائه مهلت های معین برای ثبت و تبادل اطلاعات در زیر دستورالعمل همکاری اداری (DAC) براساس تغییرات پیشنهادی ، کشورهای عضو سه ماه دیگر فرصت دارند تا اطلاعات حسابهای مالی را که ذینفعان در کشور عضو دیگر اقامت مالیاتی دارند ، مبادله کنند.

به طور مشابه ، کشورهای عضو سه ماه دیگر برای تبادل اطلاعات در مورد برخی از برنامه های برنامه ریزی مالیاتی مرزی خواهند داشت. این کمیسیون همچنان متعهد به مبارزه با فرار مالیاتی و جلوگیری از فرار است. هم پارلمان اروپا و هم شورای درباره این پیشنهادها مطلع شده اند. این کمیسیون برای تأمین اطمینان قانونی به همه ذینفعان ، هر دو نهاد را در اسرع وقت اتخاذ می کند.

اطلاعات بیشتری در مورد تجارت الکترونیکی مالیات بر ارزش افزوده بیابید اینجا را انتخاب کنید. و در مورد همکاری اداریÂ اینجا را انتخاب کنید.زاده

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *