#StateAid - کمیسیون برنامه های کمک های مالی ⬬150 میلیون برای خانوارهای تحت تأثیر تخصیص مجدد تلویزیون TelevisionSpectrum در اسپانیا را تصویب می کند

| آوریل 15، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیسیون اروپا تحت قوانین کمک های اتحادیه اروپا، یک طرح کمک های اسپانیایی â،¬ 150 میلیون برای حمایت از خانوارها که در غیر این صورت پس از انتقال سیگنال دیجیتال زمینی دیجیتال (â € œDTTâ € ) از 694 -790 MHz فرکانس باند ("باند 700 مگاهرتز") به فرکانس پایین تر.

این مهاجرت به شرح زیر است: تصمیماز پارلمان اروپا و شورای 2017 که انتشار ژوپیتر 700 MHz را از استفاده از DTT تا ماه ژوئن 2020 تحویل دادند تا امکان استفاده از خدمات مخابراتی تلفن همراه 5G را فراهم کند. تصمیم 2017 حاکی از آن است که کشورهای عضو باید قابلیت باند فرکانس MHZ Sub-700 را برای DTT تا زمان 2030 تضمین کنند و ممکن است هزینه های مستقیم مصرف کنندگان نهایی را برای دسترسی به خدمات تلویزیونی جبران کنند.

کمک خواهد شد به انجمن اعطا صاحبان ساختمان های چند خانواده خانواده تحت تاثیر قرار داده است. هدف از کمک این است که هزینه های متحمل شده برای بازسازی یا جایگزینی تجهیزات فعلی در ساختمان های جمعی، یعنی از نظر خرید تجهیزات جدید برای دسترسی به خدمات تلویزیونی، را پوشش دهد. کمیسیون کمیسیون اقدامات حمایتی را تحت قوانین کمک اتحادیه اروپا ارزیابی کرد. این یافته نشان می دهد که کمک به هزینه هایی است که به شدت ضروری است تا انگیزه های خانواده های آسیب دیده برای تطبیق تجهیزات دریافت تلویزیون خود را قبل از اینکه گروه 700Mhz تخلیه شود و پذیرش از بین برود، محدود می شود.

علاوه بر این، این اقدام به هدف اتحادیه اروپا برای معرفی خدمات تلفن همراه 5G کمک خواهد کرد. کمیسیون به این نتیجه رسید که این معیار با قوانین کمک اتحادیه اروپا مطابقت دارد. اطلاعات بیشتر در کمیسیون در دسترس خواهد بود وب سایت رقابتدر داخل مورد عمومی ثبت نامÂ زیر شماره مورد SA.51079 یک بار هر گونه مسائل محرمانه حل شده است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *