استارمر با فراخوان پایان دادن به جناح گرایی ، پیشنهاد رهبری # لبور در انگلستان را راه اندازی کرد

| ژانویه 14، 2020 | 0 نظرات

By کمک مهمان

آقا کیر استارمر (در تصویر)، پیشرو در مسابقه برای رهبری حزب مخالف اصلی حزب کارگر انگلیس ، متعهد شده است که به اختلافات در رده های خود پایان دهد و در صورت برنده شدن در این رقابت ، نخست وزیر بوریس جانسون را ببرد. می نویسد استل Shirbon.

جرمی کوربین ، رهبر کارگر گفته است که وی پس از بدترین عملکرد انتخابات حزب از سال 1935 کنسولگرایان جانسون ، یا توریس ، اکثریت بزرگی در پارلمان را کنار خواهد گذاشت.

دوران کوربین ، که از سال 2015 آغاز شد وقتی که سوسیالیست کهنه کار به طور غیر منتظره رهبری را به دست آورد ، با درگیری های تلخی بین جناح چپ و حزب چپ گرای حزب مشخص شد.

اگر ما با هم می جنگیم ، نمی توانیم با Tories بجنگیم. استارمر ، 57 ساله ، روز شنبه در سخنرانی در منچستر ، شمال انگلیس گفت ، جناح گرایی باید برود تا به طور رسمی فعالیت های رهبری خود را آغاز کند.

استارمر از هواداران احزاب خواست كه از حمله به دستاوردهای دولتهای كارگری به رهبری تونی بلر و سپس گوردون براون بین سالهای 1997 و 2010 جلوگیری كنند ، و سوابق كوربین را بركنار نكنند.

وی گفت: "ما قصد نداریم آخرین دولت كار را زباله نریزیم ، اما ما نیز قصد نداریم چهار سال گذشته را زباله نریزیم." move € move حرکتهای بسیار مهمی انجام شده اند .â €

علیرغم پیروزی در سه انتخابات عمومی متوالی - تنها رهبر کارگری که این کار را انجام داده است - بلر با بسیاری از کارگران مخالف است که می گویند وی به چپ خیانت کرده و کشور را به یک جنگ فاجعه بار در عراق سوق داده است. € "بلریت" توهین شده توسط کسانی است که از طرف جناح حزب در نظر گرفته شده اند.

حامیان مرکز کار مسیحی می گویند که برنامه اصلی رادیکال کوربین ، که شامل ملی سازی های گسترده بود ، نتوانست برنده انتخابات شود. آنها از € orCorbynistaâ به عنوان یک برچسب منفی استفاده کردند.

استارمر ، مدیر سابق دادرسیهای عمومی ، رئیس سیاستگذاری Brexit تحت رهبری کوربین بود.

وی خواستار برگزاری همه پرسی دوم در مورد اینکه انگلیس باید اتحادیه اروپا را ترک کند ، اما گفته است که نتیجه انتخابات عمومی دسامبر "منفجر شده" بود و این استدلال و کار اکنون باید ادامه یابد.

وی گفت که تمرکز آینده باید در پایان بخشیدن به ریاضت مالی ، سرمایه گذاری در خدمات عمومی و پیروزی در استدلال های عمومی علیه جانسون باشد که وی وی را فاقد اصول و یک قطب نما اخلاقی توصیف کرد.

استارمر گفت: "من هرگز زمانی را نمی دانم که دولت رادیکال کارگر آنقدر مورد نیاز باشد."

در مرحله اول مسابقه رهبری حزب ، نامزدها باید بدنبال حمایت از اعضای کارگر پارلمان باشند.

استارمر تاکنون 68 نامزد دریافت کرده است ، مسیری طولانی تر از نزدیکترین رقیب خود ، وفادار کوربین ، ربکا لانگ بیلی ، که دارای 26 نامزد است.

وی همچنین دارای پشتیبان یونیسون ، اتحادیه کارگران خدمات عمومی است که به عنوان یک تأیید مهم در نظر گرفته می شود.

برنده كلی در این مسابقه كه اعضای حزب مردم رای خود را می دهند ، در تاریخ 4 آوریل اعلام می شود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *