#SpiritsEurope از راه اندازی مجدد گروه پارلمان پشتیبانی می کند

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

بدنه ای که نماینده صنعت ارواح در سطح اتحادیه اروپا است - ارواحEUROPEÂ - می گوید که "از تأسیس مجدد گروه بین المللی پارلمان شراب ،" ارواح "و مواد غذایی با کیفیت" به شدت حمایت می کند ".

این گروه بین المللی باعث می شود تا درک معنوی از اهمیت فرهنگی ، سنتی و اقتصادی در بین تصمیم گیرندگان کلیدی در پارلمان اروپا ، تقویت شود و مجدداً تشکیل شود.

â € œما نمایندگان مجلس شورای اسلامی را از کلیه گروه های سیاسی که در همه کمیته ها و از سراسر کشورهای عضو نشسته اند تشویق می کنیم تا از ایجاد مجدد گروه بین المللی پارلمان در مورد شراب ، ir ارواح و مواد غذایی با کیفیت حمایت کنند."اولریش آدام" ، مدیر کل ارواحEUROPE گفت: "€".

سخنگوی گفت: "ما دومین صادرات بزرگ مواد غذایی کشاورزی هستیمÂ برای اتحادیه اروپابه ارزش بیش از billion11 میلیارد 2018) ، وÂ ما به طور مستقیم و غیرمستقیم بیش از 1 میلیون نفر اشتغال داریماز بسیاری دیگر در بخش های مهمان نوازی ، گردشگری و تفریحی حمایت می کنیم. ارواح 238Â وجود دارد که به عنوان نشانه های جغرافیایی (GI) ثبت شده اند (در میان آنها) ویسکی اسکاتلندی و ایرلندی ، کنیاک ، براندی د جرز ، ودکا لهستانی ، اوزو یا Genever)؛ این عنوان به عنوان یک دستگاه اطلاعات داخلی تضمین می کند که مشاغل مرتبط در اروپا باقی بمانند و محلی باشند.

"همانطور که در دستورالعمل قبلی ، این گروه یک مجمع برای بحث و پیشنهاد و ارائه سیاست های مناسب و بهترین روش برای بخش ما فراهم می کند ، و امکان برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات مؤثر با سیاست گذاران کلیدی در پارلمان اروپا را فراهم می کند.

وی گفت: "پنج سال آینده از این وظیفه مطمئناً برای بخش ما جالب خواهد بود. شرکت های ما باید با نیازها و گزینه های متغیر مصرف کنندگان خود سازگار شوند و پاسخ دهند. ما از تجارت آزاد با بسیاری از شرکای خود در سراسر جهان حمایت خواهیم کرد و از کیفیت بالای محصولات خود در حین کار برای محدود کردن تولید و فروش غیرقانونی الکل اطمینان خواهیم کرد. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که ساختار مالیاتی در محصولات ما منصفانه ، کافی و مؤثر است. مهمتر از همه ، ما سعی خواهیم کرد که از مسئولیت پذیری محصولات خود لذت ببریم و به سرمایه گذاری در برنامه هایی در سطح ملی بپردازیم که این ایده آل را تبلیغ می کند.

"ما را به دیدن حمایت گسترده از" گروه بین المللی پارلمان در مورد شراب ، "ارواح" و مواد غذایی با کیفیت "تشویق می کنیم. نزدیک به نمایندگان مجلس نمایندگان 100 علائق علاقه خود را در هفته های گذشته اعلام کردند. ما امیدواریم که با نشان دادن مجدد این گروه پس از رأی گیری این هفته ، این حمایت به اوج خود برسد و منتظر ادامه کار ما با این پارلمان باشیم. "

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *