# ساسولی - پارلمان آماده است اگر فاقد جاه طلبی به نیازهای اتحادیه اروپا باشد ، همه راه را رد کند و بودجه بلند مدت را رد کند -

| فوریه 14، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

پس از بحث و گفتگو در پارلمان اروپا در مورد چارچوب مالی چند ساله اتحادیه اروپا (MFF) برای 2021-2027 ، رئیس جمهور پارلمان اروپا ساسولی (در تصویر) به دولتهای ملی هشدار داد كه پارلمان اروپا از توافقی كه برنامه های كلیدی را كه اتكای اروپاییان به آنها متكی است ، پشتیبانی نمی كند ، پشتیبانی نمی كند.

رئیس جمهور ساسولی گفت: «بودجه جدید بلند مدت اتحادیه اروپا مهمترین مسئله در شروع این قوه مقننه است. پارلمان اروپا از MFF بلندپروازانه حمایت می کند زیرا برای تأمین اعتبار پیشنهادات بلندپروازانه که کمیسیون اروپا ارائه کرده است ، لازم است. این پیشنهادها رشد را تقویت می کند و به مقابله با نابرابری در اروپا کمک می کند. دولتهای ملی از این اهداف پشتیبانی می كنند اما در حال حاضر وسایل لازم برای رسیدن به آنها به اتحادیه اروپا نمی دهند.

ما می خواهیم با شورا به توافق برسیم ، اما اگر آنها از جابجایی و پذیرش مواضع پارلمان امتناع ورزند ، ما تمام راه را طی خواهیم کرد و بودجه جدید بلند مدت اتحادیه اروپا را رد می کنیم. اینها فقط چهره های انتزاعی نیستند بلکه عواقب واقعی برای زندگی همه اروپایی ها دارند. چگونه می توانیم حتی در مورد کاهش برنامه های موفق مانند Erasmus + یا اقدامات طراحی شده برای محافظت از مرزهایمان فکر کنیم؟

ec € بازگشت اولین قاره خنثی آب و هوا نیاز به تغییرات بی سابقه ای در اقتصاد و جوامع ما دارد. ما باید اطمینان حاصل کنیم که کارگران و کسانی که بیشتر از این تغییرات تحت تأثیر قرار می گیرند فراموش نخواهند شد. ما نمی توانیم اجازه دهیم که مبارزه با تغییرات آب و هوایی منجر به نابرابری بیشتر شود. پیشنهادهای فعلی صندوق عادلانه انتقالی ناکافی است و در صورت حمایت مجلس از توافق نامه باید تقویت شود.

budgetâ budget بودجه اتحادیه اروپا با بودجه مناسب به نفع همه اروپایی ها و همه کشورهای عضو است. ما می خواهیم منابع واقعی خود را ببینیم تا بودجه اتحادیه اروپا به طور پایدار به جای تکیه بر بودجه صرفاً از دولت های ملی تکیه شود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *