# تلاش سلویینی برای انتخاب زودهنگام انتخابات ایتالیا با مشکلاتی روبرو است

| اوت 12، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

رئیس لیگ ماتئو سالوینی (در تصویر) فراخوان برای انتخابات زودهنگام ایتالیا بعد از اینکه شریک ائتلاف خود را روز یکشنبه (11 آگوست) با مقاومت روبرو مواجه شد ، هم متحد سابق خود 5-Star و هم مخالف چپ میانه در جستجوی ترمز کردن ، می نویسد: سیلویا آلوسی.

لیگ راست افراطی سالوینی روز جمعه اقدام به عدم اعتماد به نفس دولت برای تشکیل دولت با ایجاد نهضت ضد انعقادی 5-Star کرد ، اقدامی که امیدوار است به محض اکتبر باعث ایجاد انتخابات جدید شود و وی را نصب کند. رهبر جدید ایتالیا.

اما این طرح با انتقاد از طرف های دیگر روبرو است ، که حمایت از لیگ برای موفقیت رأی اعتماد به نفس در پارلمان نیاز دارد.

رهبر پیشین حزب دموکرات ، ماتئو رنزی ، که هنوز هم نفوذ گسترده ای از حزب چپ خود دارد ، گفت که روز یکشنبه بازگشت به نظرسنجی ها فقط زمانی که دولت قرار است مقدمات بودجه 2020 را شروع کند ، می تواند "âcrazyâ" باشد.

در مصاحبه با Corriere دلا سرم روزانه ، رنزی به جای آن خواستار ایجاد دولت موقت با حمایت احزاب در طیف سیاسی شد.

اولین کار این دولت برای یافتن مقداری میلیارد billion 23 (Â £ 21.4bn) برای جلوگیری از افزایش مالیات بر فروش است که در غیر این صورت از ژانویه آغاز می شود.

of € œ ما مطمئناً به سراغ رأی دهیم. وی گفت ، اما پس انداز ایتالیایی ها ابتدا باید بیایند.

وی همچنین از درخواست 5-Star برای تصویب قانونی برای كاهش تعداد نمایندگان مجلس و سناتورهای ایتالیا توسط 345 كه باید قبل از انتخابات جدید تصویب شود ، حمایت كرد. در حال حاضر اعضای 630 عضو مجلس نمایندگان و سناتورهای 315 وجود دارند.

لوئیجی دی مایو ، رهبر 5-Star نیز روز یکشنبه گفت که تحریک بحران دولت اکنون "احمقانه و خطرناک" بوده است.

در حالی که PD و 5-Star در بسیاری از مسائل از هم فاصله دارند ، مفسران بین دو طرف رابط بین یکدیگر احساس کردند که متحد خواسته آنها برای خنثی کردن برنامه های سالوینی با توجه به اینکه وی احتمالاً به عنوان برنده انتخابات زود هنگام ظاهر می شود.

پیش نویس لایحه کاهش تعداد نمایندگان مجلس در مرحله پیشرفته ای است که رأی نهایی اواخر ماه آینده موافقت خواهد شد ، اما چنین اقدامی باید از یک روند طولانی قانون اساسی پیروی کند که باعث می شود انتخابات جدید برای یک سال دیگر بعید باشد.

با بسته شدن پارلمان برای تعطیلات تابستانی ، سالوینی در حال برگزاری کارزار انتخاباتی غیررسمی در سواحل ایتالیا است ، مکانی عالی برای بازار پایین او ، شخصیت «مردمی از مردم».

5-Star دارای کرسی های پارلمانی بیش از لیگ است ، اما طبق نظرسنجی ها ، حزب Salvini Sal اکنون دو برابر بیشتر از رای دهنده حمایت می کند.

سالوینی ، که پنجشنبه گذشته (اوت 8 اوت) با ایجاد بحران ، بحران را به طور مؤثر برانگیخت ، با اعلام اینکه ائتلاف حاکم غیرقابل اجرا است ، منتقدان خود را متهم به برنامه ریزی برای نجات پست های خود و حفظ او از قدرت کرد.

او گفت: "œ میزهای خیاطی از سفره ، فتنه های کاخ ، تکنوکرات و یا سرپرستان نمی توانند ایتالیایی هایی را که خواهان یک دولت قوی هستند متوقف کنند."

علیرغم تعطیلات تابستانی ، سالوینی روز دوشنبه همه نمایندگان مجلس اتحادیه را به رم احضار کرده است و این هفته در حال رای دادن به طرح عدم اعتماد به نفس علیه دولت است ، در حالی که احزاب مخالف ترجیح می دهند تا اوت 19-20 صبر کنند.

این تصمیم مربوط به روسای گروه های سیاسی سنا است که روز دوشنبه برای تعیین یک برنامه زمانی تشکیل جلسه می دهند.

تنها رئیس جمهور سرجیو متارلا قدرت انحلال پارلمان را دارد و او ممکن است تمایلی به انجام این کار پیش از کار مقدماتی در ماه سپتامبر برای بودجه 2020 نداشته باشد ، که باید ماه بعد به مجلس و کمیسیون اروپا ارائه شود.

او می توانست به جای اینكه قبل از متوسل شدن به انتخابات ، دولت جدیدی را از قوه مقننه تشکیل دهد ، تلاش كند.

تصمیم شوک سالوینی برای تماس تلفنی با دولت ماهانه 14 هفته گذشته سومین اقتصاد بزرگ منطقه یورو را که بدهی عمومی دومین کشور در بلوک واحد است ، به بلاتکلیفی عمیق تر سیاسی انداخت و باعث عدم اطمینان سیاسی شد. فروش اوراق قرضه و سهام ایتالیایی.

($ 1 = â،¬0.8930)

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *