بررسی بازار رومینگ: استفاده از تلفن های همراه در خارج از کشور از پایان #EURoamingCharges افزایش یافته است

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیسیون اروپا منتشر کرده است اولین بررسی کامل از بازار رومینگ ، نشان می دهد که مسافران در سراسر اتحادیه اروپا از پایان هزینه های رومینگ در ژوئن 2017 بسیار بهره مند شده اند.

استفاده از داده های تلفن همراه در هنگام سفر در اتحادیه اروپا ده برابر بیشتر از سال قبل از پرسه زدن مانند در خانه افزایش یافته است. کمیساریای اقتصاد و جامعه دیجیتال ، ماریا گابریل گفت: â € œاین نمایشگاه بار دیگر نشان می دهد که از بین بردن هزینه های رومینگ چقدر موفق بوده است. اروپایی ها تا حد زیادی از این فرصت استفاده می کنند که در هنگام سفر آزادانه از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنند. در عین حال ، ما همچنین می توانیم به وضوح ببینیم که بازار رومینگ اتحادیه اروپا به خوبی عملکرد خود را ادامه می دهد. برخلاف ترس از افزایش قیمت داخلی به دلیل پایان هزینه های رومینگ ، قیمت های داخلی خدمات تلفن همراه در واقع در کل اتحادیه اروپا کاهش یافته است.

استفاده از داده های رومینگ در اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا (EEA) در تعطیلات تابستان 2018 (سه ماهه سوم) با استفاده از داده های موبایل 12 برابر بیشتر از داده های تلفن همراه در خارج از کشور در مقایسه با قبل از تمام هزینه های رومینگ خرده فروشی ، به اوج خود رسید. در مدت مشابه ، میزان تماسهای تلفنی در هنگام رومینگ تقریباً سه برابر بیشتر شد. جزئیات بیشتر در قسمت موجود است اطلاعیه مطبوعاتی.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *