جلسه دادرسی از سمت منصوب کمیسر Janusz #Wojciechowski از سر گرفته شد

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

Janusz Wojciechowski (لهستان)
از سرگیری دادرسی Janusz Wojciechowski (لهستان)Â

کمیته کشاورزی و توسعه روستایی روز سه شنبه (8 اکتبر) جلسه اکتبر 1 از نامزد لهستانی برای نمونه کار کشاورزی ، Janusz Wojciechowski (تصویر) را از سر گرفت.

هماهنگ كنندگان گروه هاي سياسي كميته بلافاصله پس از جلسه دادرسي براي ارزيابي عملكرد كميسيون ووچيچوفسكي ملاقات كردند.

خواستار اقدامات مشخص برای کشاورزی و کشاورزان اتحادیه اروپا

آقای ووجیچوفسکی در ابتدای جلسه دادرسی دقیقه ای 500 گفت: کشاورزان اروپایی باید از حمایت بهتری برای افزایش سطح رقابت خود برخوردار شوند و به آنها اجازه دهند تا تأمین مواد غذایی با کیفیت بالا و سالم را برای شهروندان 90 میلیون شهروند اتحادیه اروپا ادامه دهند. وی افزود ، این امر به بودجه مناسب نیاز دارد و متعهد می شود كه برای بودجه قوی برای سیاست كشاورزی مشترك (CAP) مبارزه كند. وی همچنین متعهد شد تا شکاف بین پرداخت کارمزد کشاورزان در داخل و بین کشورهای عضو را ببندد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بار دیگر از منصوب کمیسر درباره نظرات خود در مورد اصلاح مداوم سیاست مزرعه اتحادیه اروپا و اینکه آیا وی در حال ارائه پیشنهادهای جدید قانونگذاری است سوال کردند. آنها همچنین از او پرسیدند که وی چگونه می خواهد عملکرد محیطی CAP را تقویت کند ، به افزایش تعداد کشاورزان جوان در اتحادیه اروپا ، مبارزه با غلظت زمین و اطمینان از رسیدن مستقیم پرداخت به کشاورزان واقعی کمک کند.

اعضا می خواستند بدانند كه چگونه منصوب كمیسر برای مقابله با اقدامات حمایت از كشورهای خارجی ، تأمین مالی اقدامات مربوط به بازار و چگونگی اطمینان از اینكه كشاورزان اتحادیه اروپا و استانداردهای حمایت از مصرف كننده اتحادیه اروپا هیچ گونه آسیبی از معاملات تجارت آزاد ندارند ، می دانند. .

می توانید ضبط ویدیوی شنوایی کامل را مشاهده کنید اینجا را انتخاب کنید. و  اینجا را انتخاب کنید..

مراحل بعدی

بر اساس توصیه های کمیته ها ، اگر پارلمان اطلاعات کافی را برای اعلام روند رسیدگی به جلسه بسته باشد ، کنفرانس روسای جمهور در ماه اکتبر در مورد 17 تصمیم می گیرند. در این صورت ، دبیرخانه در مورد انتخاب یا عدم انتخاب كمیته به طور كلی در 23 اكتبر ، در استراسبورگ رای خواهد داد.

زمینه

جلسه دادرسی Janusz Wojciechowski در کمیته کشاورزی در ماه اکتبر 1 آغاز شد. پس از ارزیابی عملکرد وی ، هماهنگ كنندگان گروههای سیاسی در كمیته برای آقای ووجیچوفسكی هفت سؤال دیگر به صورت مكتوب ارسال كردند. پس از ارزیابی پاسخ های کتبی وی در روز دوشنبه ، آنها از کنفرانس روسای پارلمان (رئیس پارلمان و رهبران گروه های سیاسی در مجلس) اجازه مجدداً جلسه دادرسی آقای Wojciechowski را خواستند. این درخواست صبح امروز روشن شد.

جلسه دادرسی با نمایندگان مجلس کمیته کشاورزی و توسعه روستا به ریاست نوربرت لینز (EPP ، DE) برگزار شد. اعضای کمیته محیط زیست ، بهداشت عمومی و ایمنی مواد غذایی نیز در این جلسه شرکت کردند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *