#RenewEuropeGroup از Josep Borrell ، نماینده عالی / معاون معاون رئیس جمهور برای امور خارجه و سیاست های امنیتی حمایت می کند

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

بعد از شنیدن دیروز (7 اکتبر) توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیته امور خارجه شنیده شد ، اروپا تجدید تصمیم گرفت از جوزپ بورل حمایت کند (در تصویر)کاندیدای اسپانیایی نماینده عالی / معاون رئیس جمهور در امور خارجه و سیاست های امنیتی. تصمیمی که امروز توسط هماهنگ کنندگان گروه سیاسی گرفته شده است ، عمدتاً براساس هدف ژوزپ بورلی برای تبدیل اروپا به بازیگر جهانی در جهان و گفته او مبنی بر این که اتحادیه اروپا باید یاد بگیرد به زبان قدرت صحبت کند.

هیلد ووتمانز ، عضو اتحادیه اروپا در کمیته AFET ، تجدید مسئولیت گروه اروپا را بر دشواری اتحادیه اروپا در یافتن یک رویکرد متحد در موضوعات سیاست خارجی تأکید کرد و گفت: این بزرگترین چالش آقای بورلی خواهد بود. به عنوان نماینده عالی جدید:

œœ من کاملاً به ایده رئیس جمهور منتخب اورسولا فون دره لیین مشترک می شوم که ما به یک اروپا قوی تر و متحد تر نیاز داریم ، اما این چیزی است که ما سالها با آن دست و پنجه نرم کرده ایم. درست است که ، در سالهای گذشته ، طرح های جدیدی ارائه شده است که می تواند به اتحادیه اروپا کمک کند تا ادعا کند. ما می توانیم درباره صندوق صلح اروپا یا صندوق دفاع اروپا فکر کنیم. با این حال ، کشورهای عضو هنوز منافع خود را در اولویت قرار می دهند ، وقتی سیاست خارجی به میان می آید و رویکرد متحد هنوز هم فاقد آن است. »در مورد امنیت و دفاع ، Josep Borrell می خواهد اتحادیه اروپا عملیاتی تر شود و او اصرار داشت که ما باید برای همکاری با یکدیگر همکاری کنیم. کارآمدتر باشد آقای بورل متعهد شد كه مطابق با مفاد موجود در معاهده ، برای رأی دادن به اکثریت واجد شرایط تلاش کند و نظرات و توصیه های پارلمان را در نظر بگیرد.

- جهان به طور مداوم در حال تغییر است ، محله اتحادیه اروپا پویایی بسیار فعالی دارد و ما باید آماده عمل و دفاع از شهروندان و منافع خود باشیم. اتحادیه اروپا باید در موضع خود نسبت به روسیه قاطعانه عمل کند و از کرملین بخواهد که قوانین بین المللی را رعایت کند ، اما همچنین باید یک استراتژی جدید برای روابط اتحادیه اروپا و روسیه پیاده سازی کند و تلاش کند تا در صورت امکان گفتگو را در زمینه های دیگر باز کند. اگر بخواهیم به اهداف خود برسیم ، قطعاً باید تعهد سیاسی نشان دهیم. زمان نوسازی اروپا با تطبیق راهبردهای ما با این چالش های جدید و ارسال پیام وحدت است.

"من معتقدم" اثبات پودینگ در خوردن است "و ما به عنوان پارلمان همیشه در آنجا خواهیم بود تا مطمئن شویم آقای بورل به تعهدات و مشاغل خود احترام می گذارد."

در طول دادرسی ، Josep Borrell گفت که او می خواهد برای ایجاد اصلاحات در بالکان غربی ، فشار بر دستیابی به پیشرفت در گفتگو بین صربستان و کوزوو با انتخاب پریستینا به عنوان اولین دیدار رسمی خود در صورت تأیید HR / VP ، حمایت از دموکراسی و تمامیت ارضی اوکراین ، استراتژی جدیدی را در قبال آفریقا ارائه کرده ، روابط سیاسی با آسیا را تقویت کرده ، همکاری با آمریکای لاتین را بهبود بخشیده و روابط اتحادیه اروپا و ایالات متحده را دوباره برقرار می کند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *