نخست وزیر جانسون به پارلمان می گوید - می توانید دستان مرا ببندید ، اما من # برکسیت را به تاخیر نمی اندازم

| سپتامبر 10، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

نخست وزیر بوریس جانسون روز سه شنبه (10 سپتامبر) گفت که وی تمدید درخواست Brexit را نمی خواهد ، ساعاتی پس از اجرای قانونی که خواستار تعویق وی برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا تا 2020 شد مگر اینکه او بتواند توافق طلاق را انجام دهد ، نوشتن ویلیام جیمز و کایلی مک للان از رویترز.

برای دومین بار طی یک هفته ، سپس قانونگذاران درخواست جانسون را برای تلاش برای شکستن بن بست از طریق انتخابات زودهنگام ملی رد کردند.

با درنظر گرفتن آینده Brexit در بلاتکلیفی ، پارلمان تا اکتبر 14 به حالت تعلیق درآمد ، صحنه های پرتنش و جنجالی را در مجلس عوام ایجاد کرد که قانونگذاران مخالف در آن نشانه هایی با عنوان "تضعیف شده" برگزار می کردند و فریاد می کشیدند. "در شما" در جانسون محافظه کاران حاکم.

به نظر می رسد جانسون با تصویب این قانون ، کنترل خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را از دست داده است ، که وی را موظف می کند تا به تأخیر بیاندازد ، مگر اینکه بتواند توافق جدیدی را در نشست اتحادیه اروپا در ماه آینده انجام دهد.

رهبران اتحادیه اروپا بارها گفته اند که پیش از نشست اتحادیه اروپا در مورد 17 و 18 اکتبر ، پیشنهادهای خاصی دریافت نکرده اند ، که در آن جانسون می گوید امیدوار است که بتواند توافق را تضمین کند.

government € h این دولت با مذاکره در مورد معامله ، ضمن آماده سازی برای ترک بدون آن ، تلاش خواهد کرد. € جانسون پس از نتیجه رای گیری در انتخابات زودهنگام ، به پارلمان گفت.

œ € œ من در ماه اکتبر 17th به آن اجلاس سرنوشت ساز خواهم رفت و مهم نیست که چه تعداد دستگاهی این پارلمان اختراع کند تا دستانم را ببندد ، من تلاش خواهم کرد تا توافق به نفع ملی را بدست آورم ... این دولت دیگر عقب نمی ماند Brexit.

جرمی کوربن ، رهبر حزب کارگر مخالف ، گفت که حزب مشتاق انتخابات است ، اما از حرکت جانسون برای برگزاری انتخابات حمایت نمی کند ، تا زمانی که اطمینان حاصل شود تأخیر در Brexit تأمین شده است.

"کورین گفت:" همانطور که ما مشتاق هستیم ، ما آماده نیستیم که خطر بروز فاجعه عدم توافق را به جوامع خود وارد کنیم.

Brexit ، مهمترین حرکت ژئوپلیتیک انگلستان در دهه ها ، بیش از سه سال از برگزاری همه پرسی 2016 باقی مانده است ، که نتایج احتمالی آن از خروج در 31 اکتبر بدون توافق نامه خروج برای هموار کردن گذار ، و کنار گذاشتن کل است. کوشش، کوشش کردن.

این لایحه به دنبال جلوگیری از خروج بدون معامله ، که در روز دوشنبه به تصویب رسید وقتی رضایت از ملکه الیزابت را دریافت کرد ، جانسون را وادار می کند تا به دنبال تمدید سه ماهه به مهلت اکتبر 31 اکتبر باشد ، مگر اینکه مجلس یا توافق نامه را تصویب کرده یا توسط 19 موافقت کند اکتبر برای ترک بدون یکی.

وی در پاسخ به نگرانی هایی که دولت می تواند این قانون را نادیده بگیرد ، وزیر امور خارجه جمهوری دومینیک رهاب پیش از این به مجلس گفته بود که دولت به احترام به قانون احترام می گذارد اما افزود: "بعضی مواقع می تواند پیچیده تر باشد زیرا قوانینی متناقض و یا مشاوره حقوقی رقیب وجود دارد."

جانسون در ماه ژوئیه به عنوان نخست وزیر منصوب شد پس از سلف خود ، ترزا می ، نتوانست توافق نامه عقب نشینی را از طریق پارلمان تحت فشار قرار دهد.

هفته گذشته پارلمان از استراحت تابستانی خود بازگشت و جانسون هر شش رای که از آن در مجلس عوام برگزار شد از دست داد. تعلیق پارلمان یا پیشروی پنج هفته ادامه خواهد داشت.

در دوره نخست‌وزیری جانسون ، بحران سه ساله بریتانیا بریتانیا یک چرخ دنده را افزایش داد و بازارهای مالی و مشاغل را با آرزوهایی از تصمیمات سیاسی که دیپلمات ها با سبک رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ مقایسه می کنند ، مخدوش کرد.

BlackRock ، یک شرکت سرمایه گذاری ایالات متحده که دارای تریلیون 6.8 $ دارایی است ، گفت که یک معامله بدون معامله یا همه پرسی قابل قبول تر شده است.

پوند در برابر دلار افزایش یافته و در روز دوشنبه در 1.234 دلار اندکی افزایش یافته است. پس از آنکه داده های اقتصادی پیش بینی های ضرب و شتم را نشان دادند ، این معاملات به 1.2385 بالای شش هفته در معاملات لندن رسید.

سخنگوی مجلس عوام جان بركوكا ، قهرمان پارلمان در تلاش خود برای نخست وزیر كردن بر سر Brexit ، در جانسون ضرب و شتم محجبه ای گرفت ، زیرا او در روز دوشنبه اعلام كرد كه از این نقش كناره گیری می كند ، و اخطاریه ای را به دولت ابلاغ می كند كه ندهد. € âdegradeâ پارلمان.

در حالی که برکو تلاش کرد که پارلمان را دوشنبه شب به حالت تعلیق درآورد ، درست بعد از نیمه شب ، در حالی که نمایندگان مخالف در تظاهرات و نشانه ها برگزار می شوند ، درگیری مختصر در نزدیکی صندلی وی رخ داد.

cow € h این یک نتیجه گیری طبیعی نیست ، € برکو گفت. typical € این معمولی نیست ، استاندارد نیست. وی یکی از طولانی ترین دهه هاست و نه فقط در ذهن برخی از همکاران بلکه تعداد زیادی از افراد در خارج از کشور ، یک عمل فیات اجرایی است. او به یک اتاق غوغا گفت.

جانسون ، روزنامه نگار پیشین که از اتحادیه اروپا منصوب شد و بعدا چهره کمپین 2016 Leave Leave Leave شد ، بارها وعده داده است که Brexit را در 31 اکتبر تحویل می دهد.

ایرلند روز دوشنبه (9 سپتامبر) به جانسون گفت كه اگر امیدی به جلوگیری از خروج بدون توافق باشد ، باید پیشنهادهای مشخصی درباره آینده مرز ایرلند ارائه دهد ، گفت: دوبلین نمی تواند به قول های ساده اعتماد كند.

n € nدر غیاب توافق های جایگزین توافق شده ، هیچ پشتوانه ای برای ما معامله نیست ، â € نخست وزیر ایرلند لئو وارادکار ، که در کنار جانسون ایستاده است ، به خبرنگاران گفت.

ما برای گزینه های مختلف باز هستیم ، اما آنها باید واقع بینانه باشند ، از نظر قانونی لازم و عملی باشند و ما تا به امروز چنین پیشنهادهایی را دریافت نکرده ایم.

اظهارات بی پرده وارادکارا نشانگر دشواری قمار جانسون در استفاده از تهدید خروج بدون توافق برای متقاعد کردن آلمان و فرانسه مبنی بر اینکه آنها باید یک پیمان خروج از نوامبر گذشته را بازنویسی کنند.

جانسون در دوبلین گفت ، "من می خواهم یک معامله را پیدا کنم ، من می خواهم یک معامله بگیرم ، و افزود که زمان زیادی برای پیدا کردن یک مورد قبل از اجلاس اتحادیه اروپا در اکتبر وجود دارد.

قانونی که روز دوشنبه به اجرا در آمد ، اجازه می دهد یک سناریو که Brexit بدون معامله در 31 اکتبر انجام شود - در صورت تصویب مجلس تا اکتبر 19 خروج بدون توافق را تصویب کند.

اما بعید است که پارلمان فعلی موضع را تغییر داده و خروج بدون توافق را تا آن زمان تصویب کند.

روز دوشنبه قانونگذاران به 311 به 302 رأی دادند تا از دولت بخواهند اسناد مربوط به برنامه خود را برای ایجاد توافق بدون معامله Brexit و ارتباطات خصوصی از مقامات دولتی درگیر در تصمیم گیری در مورد تعلیق مجلس ، اسناد منتشر کنند.

کسانی که خواستار انتشار این اسناد هستند ، می گویند که آنها تصمیم به تعلیق در مجلس را با انگیزه سیاسی نشان می دهند ، به عنوان راهی برای محدود کردن بحث در مورد Brexit. دولت گفت که این تعلیق به جانسون فرصتی برای تنظیم دستور کار جدید قانون اساسی می دهد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *