بازارهای آزاد و یک زمین بازی برای دستیابی به # عصر بعدی ضروری است

| اوت 12، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

تا همین اواخر تعداد کمی از افراد خارج از مشاغل ساخت و بهره برداری از شبکه های مخابراتی از هواوی خبر داشتند. وقتی ما خط تلفنهای هوشمند و سپس تبلتها و دستگاههای مصرفی را که ما را به سمت صنعت الکترونیکی مصرفی سوق داده اند ، تغییر دادیم.

اما قبل از اینکه به یک برند مصرف کننده تبدیل شویم ، مدتهاست که ما به عنوان یکی از شرکای معتبر ، قابل اعتماد ، خلاقانه و رقابتی برای اپراتورها ، که سالهاست با خرد کردن رقابت قیمتی و افزایش هزینه های کلاهبردار مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودیم ، رابطه برقرار کرده ایم.

Simon Lacey معاون رئیس جمهور برای دسترسی به بازار و تسهیل تجارت در Huawei Technologiesâ Department دپارتمان امور جهانی دولت در شنژن است

توسط 2015 ما به فروشنده یكی تجهیزات شماره یك جهانی برای شبکه های ارتباطی موبایل تبدیل شده بودیم ، دستاوردی كه ناشی از هیچ اندازه كوچكی از بازارهای باز و زمین بازی در تعداد فزاینده ای از كشورهایی نیست كه ما تجارت می كنیم. اپراتورها مدتهاست که منتظر ورود یک بازیکن جدید ، خلاقانه تر و مقرون به صرفه تر هستند تا بتوانند جایگزینی برای فروشندگان میراث که در آن زمان بر بازارهای تجهیزات حاکم بودند ، ارائه دهند. و از آنجا که این دنیای جدید مقررات زدایی بازار ، آزادسازی تجارت و ادغام اقتصادی در پی ایجاد بلافاصله تأسیس سازمان تجارت جهانی در 1995 بود ، بازارها در اکثر موارد باز و موانع تجاری حداقل بودند.

امروز ، باز بودن بازار و زمین بازی سطح که هوآوی و هزاران شرکت جوان دیگر که بخش فناوری جهانی و اقتصاد دیجیتال مدرن را تشکیل می دهند ، از این مزیت بهره مند شده اند مورد حمله قرار می گیرند. با توجه به عدم قطعیت مسیر اقتصادی در جهان ، دیگر وقت آن نیست که از اصولی که برای اقتصادهای جهانی در آخرین سالهای 60 خوب خدمت کرده اند ، صرفنظر کنیم. همانطور که ما در جای عصر جدید دیجیتال ایستاده ایم ، با فناوری های جدید مانند 5G آماده است برای به دست آوردن بهره وری ، مزایا ، مدل های جدید کسب و کار و مشاغل جدیدی که حتی امروز نمی توان تصور کرد ، نباید از اصول اساسی که ما را به ارمغان آورده است ، کنار بگذاریم. تاکنون ، از جمله بویژه تعهد به بازارهای آزاد و یک سطح بازی. بازارها بدون در نظر گرفتن کشور مبداء خود باید برای همه مشاغل باز باشد و همه مشاغل باید در هر زمینه از قانون و مقررات به طور یکسان رفتار شوند. فقط با این روش همه ما می توانیم از یک فضای رقابتی بهره مند شویم که کارآمدترین ، خلاق ترین و خلاق ترین مشتری محور را به دست بیاورد.

این شرایط برای بسیاری از افراد نگران کننده است ، با موضوعاتی مانند امنیت سایبری ، یکپارچگی شبکه ، ایمنی محصول و حفظ حریم خصوصی داده های شخصی که بیش از همه مورد نگرانی دولت ها ، اپراتورها و مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار گرفته است. اما این نگرانی ها توسط دولت ها به عنوان جبهه ای قابل توجیه نیست که می تواند اقداماتی را انجام دهد که در واقع چیزی جز حمایتگرایی و ناسیونالیسم اقتصادی نیست. ما باید به اصول اساسی بازارهای آزاد و یک زمین بازی سطح از انصاف اساسی برای مشاغل و مصرف کنندگان در همه کشورها پایبند باشیم. اگر این کار را نکنیم ، در معرض خطر قرار گرفتن در فرصت های اقتصادی و چالش هایی هستیم که آینده با یک بازوی گره خورده در پشت خود و همچنین بسته کردن درب در سی سال دیگر نوآوری های موفقیت آمیز و مزایای بسیاری که این وعده ها برای زندگی روزانه ما به وجود می آورد ، داریم.

Simon Lacey معاون رئیس جمهور برای دسترسی به بازار و تسهیل تجارت در Huawei Technologiesâ Department دپارتمان امور جهانی دولت در شنژن است

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *