Novaport آماده است تا از لیبرال شدن آسمان در روسیه متأثر شود

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By گراهام پل

آسمان روسیه برای هواپیمایی های خارجی پاکسازی شده است. برای مدت طولانی درگیر سیاست های منزوی ، صنعت حمل و نقل هوایی روسیه شروع به نشان دادن علائم دلگرم کننده زندگی می کند. آزادسازی جزئی برنامه ریزی شده از آسمان کشور برای هواپیمایی های خارجی می تواند به خوبی روسیه را با سطح آزادی که برای ده ها سال در فرودگاه های اروپای غربی و مرکزی به کار رفته است منطبق کند و شاهد جهش در تعداد شرکت های هواپیمایی خارجی باشد که در حال جابجایی هستند. چهارم

در اواخر ماه سپتامبر ، ماکسیم آکیموف ، معاون نخست وزیر ، که نظارت بر صنعت حمل و نقل کشور را دارد ، حمایت خود را از فرودگاه پالکووگو در سن پترزبورگ به دست آورد تا حقوق جدیدی را تحت رژیم Open Skies به او اعطا کند ، اجازه می دهد پروازهای هفتم آزادی ، â € که اجازه می دهد هواپیمایی های خارجی از هر کشوری به مقصد سن پترزبورگ پرواز کنند ، نه فقط محل ثبت نام آنها. »چهار فرودگاه دیگر روسیه در حال حاضر حق ترافیک œfifth-آزادی، را دارند ، که به هواپیمایی اجازه می دهد مسافرها را در هنگام مسافرت سوار کنند. در طول پرواز بین کشور مبداء آنها و یک کشور ثالث. »از این تعداد ، دو در پایدار نووپورت ، یکی از بزرگترین و سریعترین توسعه دهنده اپراتورهای منطقه ای در روسیه ظاهر می شوند.

آسمان های لیبرال تر به ناچار زیرساخت های فرودگاهی بهبود یافته را برای مطابقت و افزایش تقاضا می طلبند . فرودگاههای 16 با داشتن شبکه جغرافیایی گسترده در جغرافیای وسیع روسیه و بسیاری از مناطق زمانی ، ناگزیر می شوند که به طرز چشمگیری در حمایت از کشور باشند. آزادسازی هواپیمایی نوپای و تعمیرات اساسی زیرساختها.

در 2016 ، نووپورت در فرودگاه کالینینگراد سهام كنترل را به دست آورد. تعمیرات اساسی و بازسازی گسترده در ترمینال مسافری آن ، با افزایش اندازه آن از 12 به 40 هزار متر مربع ، راه را برای تبدیل شدن این فرودگاه به یک عنصر اصلی سیستم حمل و نقل برای غربی ترین منطقه روسیه فراهم کرد.

سرمایه گذاری در نوپورت و بخش فرودگاهی روسیه Meridian Capital Limited است ، شرکت سرمایه گذاری بین المللی که مقر آن در هنگ کنگ است و دارای یک سبد سرمایه گذاری متنوع است که شامل کالاهای مصرفی ، املاک و مستغلات ، میهمان نوازی ، زیرساخت ها و منابع طبیعی است. Meridian Capital و سهامداران آن 50٪ فرودگاه را در کنار مالک خود دارند شرکت AEON.

یوگنی فلدبنیانگذار مؤسسه سرمایه مریدین ، ​​اهمیت Novaportâ را به عنوان explained € توضیح دادیک سرمایه گذاری پرچمدار  در نمونه کارها جهانی ما  at Meridian Capital Limitedما بسیار آزادانه طرفدار آزادسازی مداوم آسمان های روسیه هستیم. نووپورت همچنان منابع قابل توجهی را برای نوسازی زیرساخت های فرودگاهی منطقه ای اختصاص می دهد و معتقد است که تأثیر بالقوه بر توسعه اقتصادی بسیار زیاد است. تعهد استثنایی در جهت افزایش کارآیی و بالا بردن استانداردها توسط شریک و صاحب ما co شرکت AEON تضمین می کند که نووپورت به رشد چشمگیر خود ادامه خواهد داد و در قلب تلاش ها - برای بهبود فرودگاه های روسیه و ارتباط منطقه ای - اتصال منطقه ای قرار دارد.

تعهد روسیه به Open Skies و معرفی یک طرح ویزای الکترونیکی ساده در مکانهای کلیدی مانند کالینینگراد ، به معنای این است که نووپورت به طور استثنائی در اختیار هرگونه رونق آینده تعداد مسافر قرار می گیرد. اگر و چه زمانی ، وزارت حمل و نقل روسیه پیشنهاد پیشنهادی فرودگاه پالكوو را تأیید كند ، فرصت های گسترش بی پایان به نظر می رسد.

از ماه دسامبر 2018 ، نووپورت دارای سهام عمده سهام در فرودگاه های منطقه ای 14 در فدراسیون روسیه: نووسیبیرسک ، چلیابینسک ، ولگوگراد ، تامسک آستاراخان ، چیتا ، تیومن ، پرم ، مورمانسک ، کمرووو ، کالینینگراد ، مینرالن ودی ، اولان-اودد ، ولادیکاکاز و صاحب منافع اقلیت (48-49٪) در فرودگاه های Barnaul و Stavropol است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *