نمایندگان مجلس برای رای دادن در آخرین پیشنهاد برای جلوگیری از هیچ معامله #Brexit

| ژوئیه 18، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

نمایندگان مجلس بریتانیا روز پنج شنبه (18 July) رای خواهند داد که هدف آن این است که نخست وزیر آینده سعی کند مجبور شود بدون مجوز Brexit، می نویسد: کایلی MacLellan.
بوریس جانسون، معاون نخست وزیر ترزا می گوید که هفته آینده، باید اتحادیه اروپا را در ماه اکتبر 31 ترک کند، با یا بدون معامله، و امتناع کرده است که پارلمان را متوقف کند تا از قانونگذاران بخواهد بلوک برنامه خروج خود را از بین ببرد. .

معیار رای دادن به این معامله تا زمانی که به طور کامل بلوک مجلس را به حالت تعلیق درآورد، به نظر نمی رسد، اما رسانه ها گزارش دادند که دومینیک گریو، قانونگذار این پیشنهاد، می تواند سعی کند مقررات بیشتری را برای جلوگیری از دسترسی مجدد به مجلس در تاریخ های کلیدی متوقف کند در ماه اکتبر

بی بی سی بعضی وزیران ارشد را گزارش کرد، بعضی از آنها احتمالا به دلیل مخالفت آنها با هیچ معامله ای در صورتی که جانسون برنده شوند، به دنبال استعفا برای حمایت از این موضوع هستند.

â € œ ایده که پارلمان باید در ماه اکتبر به حالت تعلیق ... در یک نقطه مهم در تاریخ این کشور، که مجلس نباید قادر به نشستن، نباید قادر به بیان نظر و اراده خود، من فکر می کنم بی عجیب خواهد بود ، دیوید گاوک، وزیر دادگستری، به رادیو بی بی سی گفت.

او پاسخ داد که اگر او برای اندازه گیری رأی بدهد، چیزی که او را به استعفا نیاز دارد، گفت: «باید ببینم اصلاحاتی دقیق است ... من در موقعیتی نیستم که لزوما بگویم.»

نتیجه ممکن است بسیار نزدیک باشد، یک رای گیری قبلی در مورد هفته گذشته تنها با یک رای انجام شد.

این رأی گیری باریک به نفع تغییر در یک قانون بود تا یک الزام قانونی را که وزیران گزارش های دوجانبه ای در مورد پیشرفت در راستای بازگشایی اجرایی سقوط ایرلند شمالی به وجود آورند، اضافه کنند.

بر این باورند که کسانی که امیدوارند که بدون معامله را متوقف کنند، برکیت معتقد است که این امر می تواند به پارلمان در جلسه روزانه روز Brexit بپردازد و هر گونه پیشنهاد نخست وزیر جدید بریتانیا را به «مجلس قانونگذاری» .

در روز پنج شنبه، از قانون گذاران خواسته خواهد شد تا تأیید نهایی را برای اندازه گیری، که از آن زمان به وسیله اتاق مجلس نمایندگان، مجلس نمایندگان تقویت شده است، تأیید کند.

لوردان افزود که الزاماتی که دولت در مورد پیشرفت خود در ایرلند شمالی گزارش می کند باید توسط قانونگذاران تصویب شود، به آنها اجازه می دهد مسیری را برای متوقف کردن هیچ معامله ای مانند پیوستن به رای برای درخواست تاخیر به Brexit اضافه کنند.

رای در اوایل بعد از ظهر انتظار می رود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *