مشاوره رسانه ای توسط حسابرسان اتحادیه اروپا: گزارش آینده در مورد #EUEcodesign و #EnergyLabels

| ژانویه 15، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

امروز (15 ژانویه) ، دیوان محاسبات اروپا (ECA) گزارش ویژه ای را درباره اقدامات اتحادیه اروپا در زمینه برچسب گذاری در اکو و برچسب گذاری انرژی منتشر خواهد کرد..

درباره ممیزی

ECA تصمیم گرفت این حوزه سیاست را مورد بررسی قرار دهد زیرا ادعا می شود نقش اساسی در دستیابی به اهداف بهره وری انرژی تعیین شده توسط اتحادیه اروپا دارد و با تصویب بسته قانونی جدید در سال 2019 ، علاقه عمومی و ذینفعان افزایش می یابد. . حسابرسان ارزیابی کردند که آیا اقدامات اتحادیه اروپا در زمینه طراحی و برچسب گذاری انرژی به طور موثری در دستیابی به بهره وری انرژی و اهداف زیست محیطی آن نقش داشته است یا خیر. حسابرسان براساس یافته های خود چندین توصیه را به کمیسیون اروپا ارائه می دهند.

درباره موضوع

مقررات مربوط به زیست محیطی اتحادیه اروپا با تعیین حداقل بازده انرژی و الزامات زیست محیطی برای محصولات خانگی و صنعتی کار می کند. برچسب های انرژی اتحادیه اروپا اطلاعاتی را درمورد مصرف انرژی و عملکرد محیطی در مورد محصولات ارائه می دهد و به آنها در تصمیم گیری آگاهانه کمک می کند. هر دو ابزار مهم برای دستیابی به اهداف بهره وری انرژی در اتحادیه اروپا و توسعه اقتصاد مدور هستند.

گزارش و انتشار مطبوعات در تاریخ منتشر می شود وب سایت ECA به 23 زبان اتحادیه اروپا امروز در ساعت 11:30.

گزارش های ویژه ECAâ نتایج حسابرسی های خود را از سیاست ها و برنامه های اتحادیه اروپا یا مباحث مدیریت مربوط به مناطق ویژه بودجه ارائه می دهد. ECA با در نظر گرفتن خطرات ناشی از عملکرد یا انطباق ، سطح درآمد یا هزینه های درگیر ، تحولات آینده و منافع سیاسی و عمومی ، این وظایف حسابرسی را انتخاب و طراحی می کند تا بیشترین تأثیر را داشته باشند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *