مشاوره رسانه ای توسط حسابرسان اتحادیه اروپا: گزارش در مورد #EuropeanInvestmentAdvisoryHub

| ممکن است 12، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

امروز (12 مه) ، دادگاه حسابرس اروپا (ECA) گزارش ویژه ای را درباره مرکز مشاوره سرمایه گذاری اروپا منتشر خواهد کرد.

درباره ممیزی
هاب مشاوره سرمایه گذاری در اروپا در سال 2015 به عنوان بخشی از برنامه به اصطلاح Juncker Plan ، راه اندازی شد و پشتیبانی فنی را از مشاغل پروژه اتحادیه اروپا ارائه می دهد. حسابرسان بررسی کردند که آیا فعالیت های هوب ، از زمان شروع آن در سال 2015 تا دسامبر 2018 ، تأثیر موثری در تقویت سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا داشته است. انتظار می رود این گزارش هشدار دهد که به دلیل برخی از مسائل استراتژی و اجرای ، هاب پشتیبانی را از جایی که می تواند بیشترین ارزش را نداشته باشد ، هدف قرار داده است. حسابرسان توصیه های بسیاری را ارائه می دهند ، همچنین برای مرکز مشاوره جدید InvestEU که برای دوره برنامه 2021-2027 پیشنهاد شده است.

درباره موضوع

مرکز مشاوره سرمایه گذاری اروپا به عنوان مشارکت بین کمیسیون و بانک سرمایه گذاری اروپا فعالیت می کند و با همکاری بانک ها یا موسسات ملی تبلیغاتی (NPBIs) و بانک بازسازی و توسعه اروپا (EBRD) همکاری می کند. بودجه اتحادیه اروپا 75٪ بودجه سالانه Hub، ، تا 20 میلیون پوند را پوشش می دهد ، و EIB 25٪ باقیمانده تا 6.6 میلیون پوند را پوشش می دهد.

گزارش و انتشار مطبوعات در تاریخ منتشر می شود وب سایت ECA به 23 زبان اتحادیه اروپا امروز در ساعت 11:30. گزارش های ویژه ECAâ نتایج حسابرسی های خود را از سیاست ها و برنامه های اتحادیه اروپا یا مباحث مدیریت مربوط به حوزه های خاص بودجه ارائه می دهد. ECA با در نظر گرفتن خطرات ناشی از عملکرد یا انطباق ، سطح درآمد یا هزینه های درگیر ، تحولات آینده و منافع سیاسی و عمومی ، این وظایف حسابرسی را انتخاب و طراحی می کند تا بیشترین تأثیر را داشته باشند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *