ممکن است به بحث و گفتگو #Brexit جدید امیدوار باشیم تا برای مذاکره بیشتر وقت بگذاریم

| فوریه 11، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

نخست وزیر ترسا می می خواهد این هفته را تسلیم نماید تا مجلس فرصتی دیگر برای ابراز نظرات خود در مورد Brexit توسط 27 فوریه داشته باشد زیرا او سعی دارد زمان بیشتری برای مذاکره در مورد یک معامله جدید با اتحادیه اروپا بگیرد ویلیام جیمز.

همانطور که ساعت به کنفرانس برنامۀ 29 منتهی می شود، مه می کوشد اتحادیه اروپا را متقاعد کند که معامله ای را که در اواخر سال گذشته در لندن و بروکسل توافق شده بود، اما در ماه ژانویه توسط پارلمان رد شد.

ممکن است می خواهد در مورد قانونگذاران حزب محافظه کار خود با تغییرات مربوط به مرزهای ایرلند شمالی پیروز شود، اما اتحادیه اروپا از بازگشایی این بخش از این معامله امتناع ورزید و به جای آن می خواهد مجوز توافق با حزب کارگر حزب مخالف را با توافق نزدیک تر به UK- روابط اتحادیه اروپا

این اشتباه، پنجمین اقتصاد بزرگ جهان را با آینده ای نامعقول مواجه کرده است، بازارهای مالی و شرکت های تجاری را در مورد چشم انداز خروج بی نظیر از بلوک که می تواند به اقتصاد آسیب برساند، رها کرده است.

جیمز بروکینشر، وزیر مسکن، در روز یکشنبه (10 فوریه) گفت که می تواند متعهد شود پارلمان دیگری را در مورد Brexit با امکان رای دادن در مورد گزینه های جایگزین، اگر معامله هنوز به توافق برسد و رای ندهد.

مه در حال حاضر برای به روز رسانی پارلمان در پیشرفت خود را به سمت یک معامله در روز چهارشنبه (13 فوریه) و سپس در روز پنج شنبه به مجلس فرصتی برای ابراز نظر خود را. تعهد جدید برای تکرار این فرآیند توسط فوریه 27 خواهد بود.

"این به معنای برنامه ریزی، وضوح و هدف در مورد آنچه که با اتحادیه اروپا انجام می دهد، این است که این کار را به جلو و عزم ما برای به دست آوردن یک معامله می دهد، اما به همان اندازه شناختن نقش که پارلمان بسیار محکم دارد، â € Brokenshire به بی بی سی گفت.

وزیر برکسیت استفان بارکلی، روز دوشنبه، میشل بارنیر، مذاکره با اتحادیه اروپا را به بحث در مورد تغییرات در بخشی از معاهده خروج مربوط به â € ~backstopâ €، یک سیاست بیمه در برابر بازگشت یک مرز سخت بین اعضای اتحادیه اروپا ایرلند و حکومت بریتانیا ایرلند شمالی.

کیر استارمر، کارشناس سیاست Brexit، گفت: ساندی تایمز روزنامه ای که حزب او در این هفته به دنبال استفاده از بحث در پارلمان برای جلوگیری از ماه مه منتظر تا آخرین لحظه به عقب نشینی از یک معامله است، و مجبور کردن او برای ارائه یک توافق تازه برای قانونگذاران قبل از فوریه 26 را در نظر بگیرند.

ما باید در موقعیتی قرار نگیریم که ساعت به پایان برسد و نخست وزیر می گوید این معامله من یا حتی بدتر است. Starmer گفت: این درست نیست از لحاظ احترام به مجلس.

رئیس گروه لابی کسب و کار کنفدراسیون صنعت بریتانیا هشدار داد که احتمال بریتانیا در ماه آینده بدون اتحادیه اروپا از اتحادیه اروپا افزایش یافته و این کشور اکنون وارد «منطقه اورژانس» شده است.

یک منبع دولتی می گوید: مه می خواهد روز پنج شنبه از قانونگذاران درخواست کند تا مجددا تأیید کنند که از پیشنهاد او برای بازنگری مجدد پیش نویس حمایت می کنند. پس زمینه، مانع اصلی تضمین توافق در مورد شرایط خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا است.

انتظار می رود که مخالفین Maya مجموعه ای از رویکردهای جایگزین را ارائه دهند که به آنها رای داده می شود، هرچند هنوز مشخص نیست که آیا پشتیبانی کافی برای تصویب خواهد داشت یا خیر، آیا دولت مجبور خواهد شد که اقدام کند.

طرح کار، که هنوز به طور کامل منتشر نشده، در میان گزینه های مورد بحث در روز پنج شنبه خواهد بود.

نظر سنجی منتشر شده در مستقل روزنامه در روز یکشنبه نشان داد که 53٪ درصد از رای دهندگان بریتانیا از تاخیر در Brexit پشتیبانی می کنند، در حالی که 33 درصد بدون Brexit را بازگرداند، حتی اگر آن را به اقتصاد آسیب برساند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *