نظرسنجی - اکثریت انگلیسی ها از #Brexit حمایت می کنند

| اوت 13، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

اکثریت انگلیسی ها بر این باورند که نخست وزیر بوریس جانسون باید انگلیس را از اتحادیه اروپا خارج کند - از طریق هر وسیله ای - حتی اگر این امر مستلزم تعلیق مجلس باشد ، نظرسنجی انجام شده برای دیلی تلگراف. روز دوشنبه (12 آگوست) گفت، ویلیام جیمز را می نویسد

جانسون قول داده است كه بریتانیا را بدون توجه به اینكه آیا وی موفق به توافقنامه خروج با بروكس شود ، بریتانیا را از اتحادیه اروپا خارج كند ، با وجود اینكه بسیاری از نمایندگان مخالفت خود را با خروج از برجام اعلام كردند.

نظرسنجی نظر ComRes نشان داد كه 54٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه با این بیانیه موافقت كرده اند: or € orBoris (جانسون) باید Brexit را به هر وسیله از جمله تعلیق پارلمان در صورت لزوم تحویل دهد تا از توقف نمایندگان مجلس (نمایندگان مجلس) جلوگیری كند. €

جانسون به دنبال توافق با اتحادیه اروپا است ، اما مانع تعلیق مجلس برای جلوگیری از تلاش های نمایندگان مجلس برای جلوگیری از خروج بدون توافق نیست.

نظرسنجی نشان داد كه 46٪ با این بیانیه مخالف است. نتیجه بر اساس پاسخ های پاسخ دهندگان 1,645 بود ، پس از آنکه كسانی كه گفتند ترجیح خود را نمی دانند از مطالعه حذف شده اند.

در همان نظرسنجی مشخص شد که حمایت از حزب محافظه کار با درصد درصد 6 به 31٪ افزایش یافته است ، در مقایسه با 27٪ که گفته اند که از حزب مخالف حزب کارگر حمایت می کنند. این نتیجه بر اساس پاسخهای 1,783 بود.

این یافته تا حد زیادی مطابق با نظرسنجی های دیگر است که نشان دهنده افزایش حمایت از محافظه کاران از زمان تصدی جانسون از ترزا می است ، که ماه گذشته رسماً از عدم تحویل Brexit به برنامه خود خارج شد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *