کمتر از نیمی از مسافران اتحادیه اروپا از #EUPassengerRights آگاه هستند

| ژانویه 14، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کمیسیون اروپا نتایج حاصل از بررسی یوروبارومتر در مورد حقوق مسافر در اتحادیه اروپا را منتشر کرده است. براساس این نظرسنجی ، 43٪ از شهروندان اتحادیه اروپا که در 12 ماه گذشته با هواپیما ، راه آهن مسافت طولانی ، مربی ، کشتی یا کشتی مسافرت کرده اند ، می دانند که اتحادیه اروپا حق مسافرتی را تنظیم کرده است.

کمیسر حمل و نقل آدینه وولان گفت: "اتحادیه اروپا تنها منطقه ای در جهان است که شهروندان با یک مجموعه کامل از حقوق مسافر در آن محافظت می شوند. با این حال ، این حقوق باید بهتر شناخته شده و درک و اجرای آن آسان تر شود. ضوابط ما همچنین باید اطمینان قانونی بیشتری را برای مسافران و صنعت فراهم کند. به همین دلیل کمیسیون پیشنهاد مدرن سازی حقوق مسافری هوایی و ریلی را ارائه داد. اکنون ما به شورای و پارلمان اروپا نیاز داریم تا سریعاً به توافق برسند تا اطمینان حاصل شود که افرادی که در اتحادیه اروپا محافظت می شوند به طور مؤثر محافظت می شوند. "

حقوق مسافر در سطح اتحادیه اروپا تعریف می شود. آنها توسط ارائه دهندگان حمل و نقل اعمال می شوند و توسط دستگاه های ملی قابل اجرا هستند. نابرابری بین شیوه های ملی می تواند برای مسافران سخت شود که تصویری واضح از کاری که باید انجام دهند و به چه کسی روی آورند ، بخصوص هنگامی که مسافران غالباً در مرزهای اتحادیه اروپا حرکت می کنند.

این کمیسیون در حال حاضر تلاش بیشتری برای روشن تر شدن حقوق مسافر و افزایش آگاهی در مورد این حقوق انجام داده است. کمیسیون این کار را از طریق پیشنهادهای قانونی برای حقوق مسافر هوایی و ریلی ، از طریق دستورالعمل ها ، و از طریق ارتباطات منظم درباره پرونده مربوطه انجام داده است. این کمیسیون همچنین یک کمپین آگاهی بخشی را راه اندازی کرده است. یک بیانیه کامل مطبوعاتی است آنلاین در دسترسزاده

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *