#JunckerPlan در حال حاضر تنظیم می شود که در حدود € ¢ 380 میلیارد در سرمایه گذاری در سراسر اروپا است

| فوریه 11، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

در حال حاضر انتظار می رود که برنامه یونکر در حدود â € œ380 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سراسر اروپا باعث شود. پس از نشست این نشست هفته هیئت مدیره بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB)، عملیات تایید شده توسط صندوق سرمایه گذاری های استراتژیک اروپا (EFSI)، قلب طرح یونکر، مبلغ مجموع سرمایه گذاری ⬬71.4 میلیارد را نشان می دهد.

EIB در حال حاضر برای سرمایه گذاری برای پروژه های زیرساخت و سیستم نوآوری EFSI، ⬬53.6bn را تأیید کرده است. ⬬17.8bn در تامین مالی EFSI توسط صندوق سرمایه گذاری اروپا (EIF) برای حمایت از 842,000 حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در سراسر اروپا به دست آوردن دسترسی به مالی آنها نیاز به نوآوری، گسترش و ایجاد شغل های جدید.

طرح یونکر تأمین مالی خود را به صندوق سرمایه گذاری اروپا (EIF) در صندوق رشد INVL Baltic Sea تأمین می کند. سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که سرمایه گذاری های سهام در کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​با توان بالقوه رشد بالا در استونی، لتونی و لیتوانی را افزایش دهد.

معاون رئیس جمهور اتحادیه اروپا در رابطه با معامله، گفتگو ی یورو و اجتماعی، ثبات مالی، خدمات مالی و بازار سرمایه، گفت: "صندوق رشد سرمایه بالتیک INVL کمک خواهد کرد تا کسب و کارهای بالتیک فراتر از بازار منطقه ای خود، ارزش و در نهایت، مشاغل ایجاد کنند. من از سه کشور بالتیک در ده کشور برتر کشور از بیشترین برنامه یونکر حمایت می کنم که تقریبا به مبلغ € 1،000،000،000 سرمایه گذاری های اضافی ناشی از EFSI در استونی، لتونی و لیتوانی است. "

ارقام مربوط به برنامه Juncker Plan در دسترس است اینجا را انتخاب کنید.. اطلاعات بیشتر در مورد معامله امروز در دسترس است اینجا را انتخاب کنید..

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *