# جانسون به # ترامپ - از انتخابات انگلستان خودداری کنید

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

نخست وزیر بوریس جانسون روز جمعه (29 نوامبر) گفت: "اگر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا در انتخابات انگلیس هنگام حضور در لندن برای اجلاس ناتو هفته آینده ، درگیر انتخابات انگلیس نشود ،" آزاد "خواهد بود. نوشتن گای فالکونبرج و اندرو مک آسیل.

ترامپ در ماه اکتبر با گفتن اینکه جرمی کوربین ، رهبر حزب حزب کارگر مخالف است ، وارد انتخابات شد و بریتانیا "بدی" برای انگلیس خواهد بود و جانسون باید یک پیمان با رهبر حزب Brexit ، Nigel Farage موافقت کند.

اما محافظه کاران ارشد عصبی هستند که ترامپ می تواند کمپین را هنگام حضور در لندن ، فقط بیش از یک هفته قبل از انتخابات 12 دسامبر ، ناراحت کند و این نظرسنجی ها حاکی از پیروزی جانسون است.

"آنچه ما به طور سنتی به عنوان متحدین و دوستداران دوست انجام نمی دهیم ، کاری که ما به طور سنتی انجام نمی دهیم ، درگیر در کارزارهای انتخاباتی یکدیگر هستیم." جانسون ، 55 ، به رادیو LBC گفت.

بهترین چیز (وقتی) که دوستان و متحدین نزدیکی مانند ایالات متحده و انگلیس دارید ، هیچ یک از طرفین نمی توانند در انتخابات یکدیگر شرکت کنند.

جانسون گفته است كه اگر قدرت را حفظ كند ، وي پس از چهار سال بحران سياسي به دنبال رفراندوم 31 كه در آن بريتانيايي ها براي ترك اتحاديه اروپا رأي دادند Brexit را با 2016 تحويل مي دهند.

وی گفت که می خواهد مقدمات دولت را برای معامله احتمالی بدون معامله Brexit - که بر اساس آن انگلیس بدون توافق در مورد شرایط با بروکسل ترک خواهد شد و به طور بالقوه خود را در معرض عدم قطعیت اقتصادی بیشتری قرار می دهد - نگه دارد ، اما او انتظار داشت که تجارت تجاری را با این کشور تضمین کند. اتحادیه اروپا تا پایان 2020.

وی به خبرنگاران گفت: «بسیاری از این مقدمات بسیار ارزشمند خواهند بود زیرا ما به هر حال از توافق های اتحادیه اروپا خارج می شویم».

رئیس جمهور آمریكا كه قرار است روز دوشنبه به آنجا برسد ، جانسون را به عنوان "ترامپ" یارای باریتین انتخاب كرد و در یك دیدار قبلی انتقاد از سلف جانسون ، ترزا می را به دلیل سیاست Brexit خود انتقاد كرد.

کوربین گفته است که جانسون بخش هایی از خدمات بهداشتی و درمانی کاملاً گرامی انگلیس را به مشاغل آمریکایی پس از Brexit فروخته خواهد کرد ، اما جانسون این موضوع را انکار کرد. ترامپ پیش از این گفته بود که همه چیز از جمله سلامتی باید در مذاکرات تجاری روی میز باشد ، هرچند بعداً وی گفت سلامت چنین نخواهد بود.

جانسون گفت که او از Brexit برای معرفی قوانین جدید کمک های دولتی ، تغییر سیاست های خرید دولت و اصلاح کشاورزی استفاده می کند ، به طوری که نهادهای عمومی قصد دارند کالاهایی را با عنوان "بریتانیا" خریداری کنند.

وی گفت: NHS برای فروش نیست.

وی با طرح سؤال از شنوندگان LBC ، گفت كه او گفت كه چند فرزند او دارد یا بیشتر او را خواهد داشت.

جانسون ، 55 ، پس از جدایی از همسرش سال گذشته پس از جدایی از همسرش در محل اقامت داونینگ استریت نخست وزیر با شریک زندگی خود کری سیموندز زندگی کرد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *