جانسون با پاک کردن اولین مانع نقض پیمان # Brexit ، اتحادیه اروپا را مورد هجوم قرار می دهد

| سپتامبر 15، 2020 | 0 نظرات

By رویترز

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، روز دوشنبه (14 سپتامبر) در حالی که به تصویب اولیه طرح نقض پیمان Brexit دست یافت ، اتحادیه اروپا را مورد انتقاد قرار داد و گفت که این اقدام به دلیل اینکه اتحادیه اروپا از "دورگرد از روی میز" خودداری کرده بود ، مورد نیاز بود. € در مذاکرات تجاری ، نوشتن الیزابت پیپر و ویلیام جیمز.

جانسون به اصطلاح در رأی گیری پارلمان در رأی گیری در لایحه 340 به 263 قانون داخلی برنده شد.

اتحادیه اروپا می گوید که لایحه جانسون باعث سقوط مذاکرات تجاری می شود و انگلستان را به سمت یک Brexit آشفته سوق می دهد در حالی که رهبران سابق انگلیس هشدار داده اند که نقض قانون گامی بیش از حد است که چهره کشور را تضعیف می کند.

جانسون ، با این حال ، گفت که مقابله با تهدیدهای "مضر" از بروکسل از جمله اینکه لندن موانع تجاری بین انگلیس و ایرلند شمالی را ایجاد می کند و محاصره مواد غذایی را ایجاد می کند ضروری است - مراحلی که وی گفت اتحاد انگلیس را تهدید می کند.

جانسون قبل از رای گیری به پارلمان گفت: "اتحادیه اروپا هنوز این هفت تیر را از روی میز برداشته نیست." "آنچه اکنون نمی توانیم انجام دهیم تحمل شرایطی است که همتایان اتحادیه اروپا به طور جدی معتقدند که آنها قدرت تجزیه کشور ما را دارند."

اتحادیه اروپا خواستار اسقاط بخشهای اصلی لایحه بریتانیا تا پایان ماه سپتامبر شده است و در غیر این صورت ، در پایان سال هیچ معامله تجاری برای پوشش همه چیز از قطعات خودرو گرفته تا مواد غذایی وجود ندارد.

یک منبع مشتقه به رویترز گفت ، کمیسیون اروپا برای پشتیبان گیری از پیام خود ، تصمیم مهم را در مورد اجازه دادن به لندن برای ادامه پاکسازی معاملات یورو برای مشتریان مستقر در اتحادیه اروپا به تأخیر انداخت.

جانسون اظهار داشت که لایحه ای را که به عنوان یک بیمه بیمه دفاعی با هدف جلوگیری از تقسیم قدرت خارجی توسط پادشاهی متحده با استفاده از ایرلند شمالی به عنوان اهرم فشار ، ارائه می کند ، ادامه خواهد داد.

اگرچه بسیاری از قانونگذاران از چنین صریح پیشنهادی برای نقض قوانین بین المللی ناراحت هستند. هر پنج نخست وزیر سابق زنده انگلیس از برنامه وی ابراز نگرانی کرده اند.

جانسون گفت: "من درک می کنم که برخی از مردم از استفاده از این قدرت احساس ناراحتی می کنند و من خودم نیز چنین احساسی را دارم." "آنها" یک بیمه نامه هستند و اگر ما با دوستان اروپایی خود به توافق برسیم ، که هنوز هم معتقدم ممکن است ، آنها هرگز مورد استناد قرار نخواهند گرفت. "

اما برخی دیپلمات های اتحادیه اروپا معتقدند که لندن یک بازی مرغ بازی می کند و از فروپاشی مذاکرات تجاری دعوت می کند تا یا توافق مورد نظر خود را بدست آورد یا بدون معامله ترک کند.

اکنون این لایحه خوانش دوم خود را پشت سر گذاشته است ، چهار روز دیگر در مورد چاپ خوب آن بحث خواهد شد - مرحله ای که در آن نمایندگان می توانند سعی کنند تجدیدنظرهایی را وارد کنند که می تواند کل معنی لایحه را تغییر دهد ، یا حتی آن را بکشد.

میدان اصلی جنگ احتمالاً تلاش باب نیل ، یک نماینده محافظه کار در اصلاح این لایحه است تا اطمینان حاصل شود که هرگونه تلاش برای استفاده از بندهایی که توافق نامه طلاق Brexit را نقض می کنند ، از مجلس تصویب قبلی می شود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *