ایتالیا به فکر ترک # اروپا - سالوینی نیست

| اوت 12، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

رهبر لیگ ایتالیا ، ماتئو سالوینی ، که این هفته جبهه ائتلاف حاکم خود را کشید و خواستار انتخابات فوری شد ، روز شنبه (10 اوت) گفت که ترک یورو گزینه ای در جدول نیست ، می نویسد: سیلویا آلوسی.

La جمهوری روزانه ، که نزدیک به مخالفان چپ میانه است ، روز شنبه اعلام کرد که سالوینی در حال آماده سازی برای تهیه بلیط برای بلیط ضد اروپایی است و تهدید می کند در صورت عدم توافق بودجه با بروکسل ، ایتالیا را از بلوک واحد خارج می کند.

idea € œ ایده خروج از اروپا ، ترک یورو هرگز در این خط لوله نبوده است. € سالوینی در حاشیه تظاهرات در نزدیکی مترا ، در جنوب ایتالیا به خبرنگاران گفت.

h € این یک مورد دیگر است جمهوری تخیل ، و من آن را در صفحات جمهوری.â €

لیگ راست افراطی سالوینی در روز جمعه (9 اوت) یک اقدام عدم اعتماد به نفس را برای سرنگونی دولت که با جنبش ضد استقرار 5-Star تشکیل داده ، تشکیل داد ، اقدامی که امیدوار است منجر به یک انتخابات زودهنگام شود و نصب کند. او به عنوان رهبر جدید کشور.

یک روز قبل ، سالوینی - که در نظرسنجی ها زیاد بود - با گفتن اینکه ائتلاف حاکم دیگر کارآمد نیست ، به طور جدی باعث ایجاد بحران دولت شده بود.

با حضور پارلمان در تعطیلات تابستانی ، سالوینی روز دوشنبه همه نمایندگان مجلس را به رم احضار کرده و از اوایل هفته آینده رأی می دهد که برای این حرکت رأی دهد ، در حالی که احزاب مخالف ترجیح می دهند تا 19-20 اوت صبر کنند.

این تصمیم مربوط به روسای گروه های سیاسی سنا است که روز دوشنبه برای تعیین یک برنامه زمانی تشکیل جلسه می دهند.

تصمیم شوک Salvini's برای تماس با دولت ماه 14 ، سومین اقتصاد بزرگ منطقه یورو را به بلاتکلیفی عمیق تر سیاسی ، دقیقاً همانطور که قرار بود مقدمات بودجه 2020 را آغاز کند ، باعث فروپاشی اوراق ایتالیا شد. و سهام

انتخابات می تواند از اوایل ماه اکتبر برگزار شود ، وقتی دولت قرار است بودجه را به کمیسیون اروپا و پارلمان ایتالیا ارائه دهد.

سالوین وعده داده شده برای x سال آینده xNUMX میلیارد یورو (15 میلیارد پوند) کاهش مالیات داده است ، اما باید دید که چگونه می توان این مسئله را با کسری بودجه در هر نقطه نزدیک به 14٪ از تولید ناخالص داخلی ، به عنوان توافق شده با اتحادیه اروپا برای جلوگیری از رویه انضباطی قرار داد.

روم همچنین برای یافتن وعده مبنی بر خنثی کردن افزایش مالیات فروش که قرار است از ژانویه شروع شود ، باید حدود 23 میلیارد یورو پیدا کند.

روز جمعه ، سالوینی گفت که کاهش مالیات بدون در نظر گرفتن قوانین بودجه اتحادیه اروپا ، هدف دولت جدید ایتالیا به رهبری لیگ خواهد بود.

goal € œ هدف دولت بعدی تعیین نرخ مالیات 15٪ برای بسیاری از ایتالیایی ها است. اگر اتحادیه اروپا به ما اجازه دهد این کار را خیلی بهتر انجام دهیم ، اگر نه ما به هر حال این کار را خواهیم کرد. »

روز شنبه ، وی با استفاده از لحن آشتی پذیرتر ، گفت كه این اتحادیه با اتحادیه اروپا "گفتگوی سازنده" را برگزار می كند و بروكس را ترغیب به كاهش مالیات می كند.

5-Star دارای کرسی های پارلمانی بیش از لیگ است ، اما طبق نظرسنجی ها ، حزب Salvini Sal اکنون دو برابر بیشتر از رای دهنده حمایت می کند.

رئیس جمهور سرجیو متارلا تنها فردی است که قدرت انحلال پارلمان را دارد و وی می تواند قبل از مراجعه به انتخابات سعی در تشکیل دولت جدید از مجلس قانونگذاری موجود داشته باشد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *