#ItalianSenate خواستار بحث درباره مناقصه انتخاباتی #Salvini شد

| اوت 13، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

ماتئو سالوینی ، رهبر لیگ راست (در تصویر) روز دوشنبه (12 آگوست) برای انتخابات زودهنگام در ایتالیا ، رهبران حزب پارلمان تصمیم به تصمیم گیری در مورد مجلس سنا در مورد عدم اعتماد به نفس وی در دولت گرفتند. نوشتن گاوین جونز و Crispian بالمر.
وزیر کشور ایتالیا و رهبر حزب لیگ ، ماتئو سالوینی در پایان جلسه با معاونان و سناتورهای لگا نورد ، ترک می کند ، زیرا سنای ایتالیا قرار است تاریخ برگزاری رأی عدم اعتماد به نفس در دولت در رم ، ایتالیا ، اوت را تعیین کند. 12 ، 2019. REUTERS / Remo Casilli

رؤسای پارلمان عمیقاً تقسیم شده به سنا كل اعظم مجلس دستور دادند كه شکاف تابستانی خود را در روز سه شنبه شکسته و تصمیم بگيرد که چه موقع رای را برگزار کند ، که به نظر می رسد باعث سقوط نخست وزیر جوزپه كنته است.

سالوینی ، هم اکنون وزیر کشور در یک ائتلاف یک ساله با جنبش ضد انعقادی 5-Star ، می خواهد از محبوبیت فزاینده وی در نظرسنجی ها بهره ببرد و انتخابات جدیدی را برگزار کند که بتواند وی را به عنوان نخست وزیر تاج گذاری کند.

اما 5-Star و بسیاری از قانونگذاران حزب دموکراتیک چپ حزب مخالف (PD) از این مانور Salviniâ خشمگین هستند و می خواهند اتهام وی را به صندوق های رأی آهسته کنند ، و می گویند این کار باعث خواهد شد تا لوایح کلیدی را اژدر کند و به ایتالیا آسیب برساند. امور مالی شکننده

Lu € œ شما خواهید دید که ایتالیایی ها با پرداخت مبلغی که به ایتالیا داده اند ، لیگ را پرداخت می کنند.

دی مایو شایعاتی مبنی بر ارتباط با نخست وزیر پیشین حزب PD ، ماتئو رنزی را برای تشکیل ائتلاف جایگزین رد کرد. اما به دنبال بازی برای زمان ، هر دو 5-Star و PD گفتند که Conte باید در اوت آگوست 20 در مورد بحران و نه اوت 14 ، همانطور که لیگ خواستار شده بود ، سخنرانی کند.

سنا تقویم بحران بی سابقه سیاسی تابستان را در جلسه ای که قرار است در سه شنبه ساعت 19:00 آغاز شود (6 GMT).

پارلمان ایتالیا به طور معمول برای بیشتر اوت ماه بسته است و این کشور یک انتخابات ملی در پاییز به مدت یک قرن برگزار نکرده است زیرا این زمانی است که دولت بطور سنتی برای تهیه بودجه استفاده می کند - یک روند دقیق و وقت گیر.

پیش از جلسه سنا ، انتظار می رود که سالوینی نخست وزیر سابق راستگرای مرکزی سابق ، سیلویو برلوسکونی ، که رهبری Forza ایتالیا (Go ایتالیا) را رهبری می کند ، برای گفتگو درباره احیای پیمان انتخاباتی دیرینه بین دو حزب خود ، صحبت کند.

سالوینی ضد اتحادیه اروپا امسال گفت که می خواهد از برلوسکونی طرفدار اروپایی رهایی یابد. با این حال ، سیاستمداران Forza ایتالیا می توانند با استفاده از شماره های خود در مجلس ، مانع از هرگونه عجله در انتخابات زودهنگام در صورت تحریک سالوین شوند.

سالوینی که در آخر هفته عکاسی از عکس گرفتن از سلفی های بدون پیراهن با هواداران در ساحل ، از زمان تشکیل دولت با 5-Star بر سیاست ایتالیا حاکم شده است. او بدون توقف فعالیت خود را تبلیغ کرده است ، و به تبلیغ تصویر "مردمی از مردم" پرداخته و از تجمع مردمی در مورد مهاجرت غیرقانونی حمایت کرده است.

با این حال ، برخی از رأی دهندگان لیگ از تصمیم وی برای غرق شدن دولت ابراز ناراحتی کردند و در رسانه های اجتماعی ابراز مخالفت کردند. سلوینی در روز یکشنبه در هنگام توقف فعالیت های انتخاباتی در سیسیل ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

اقدام وی برای خدشه دار کردن ائتلاف نیز هزینه های استقراض دولت را بالا برد و موجب فروش سهام شد.

روز دوشنبه (12 آگوست) گسترش بین اوراق قرضه معیار ایتالیایی و Bunds آلمانی ایمن در نقاط پایه 230 ایستاد ، برخی از نقاط 30 بالاتر از جایی که قبل از تصمیم غافلگیرکننده سالوینینی روز پنجشنبه گذشته (8 اوت) ایستاده بود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *