نخست وزیر ایرلند # وارادکار مرحله انتخاباتی احتمالی فوریه را تعیین می کند

| ژانویه 14، 2020 | 0 نظرات

By کمک مهمان

نخست وزیر عراق ایرلند لئو وارادکار (در تصویر) روز یکشنبه (12 ژانویه) گفت که وی تصمیم خود را در مورد زمان برگزاری انتخابات عمومی گرفته است ، با توجه به اینکه بسیاری از رسانه ها و سیاستمداران نظرسنجی 7 فوریه را پیش بینی کرده اند ، می نویسد: گراهام فحی

وردارکار در گفتگو با پخش کننده ملی RTE ، گفت که وی قبل از اعلام تاریخ ، روز سه شنبه با کابینه خود دیدار خواهد کرد. وی افزود که وی ترجیح می داد در تابستان به کشور برود اما حسابی مجلس تغییر کرده است.

یک دولت اقلیت به رهبری مرکز حق وار وارادکار ، فاین گیل پس از توافقنامه سه ساله همکاری با مایکل مارتین Fianna Fail به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط مذاکرات Brexit ، از سال 2016 حکومت کرد.

با توجه به تصمیم انگلیس در پایان این ماه اتحادیه اروپا ، وادارکار و مارتین گفته بودند که انتخابات باید تا ماه مه برگزار شود.

با این حال ، تقاضای وارادکار برای حمایت از فیانا عدم موفقیت در تعدادی از موضوعات اضافی تاکنون ، احتمالاً اگر احزاب نتوانند با برنامه کوتاه قانونگذاری موافقت کنند ، احتمال برگزاری انتخابات فوری را در اوایل ماه آینده افزایش داده است.

"من تصمیمی گرفته ام اما پروتكل مربوطه در این مورد وجود دارد ، بنابراین من می خواهم با كابینه و رهبر مخالف صحبت كنم." نخست وزیر گفت.

cabinet € œ کابینه در روز سه شنبه (14 ژانویه) تشکیل جلسه می دهد و دیل (مجلس نمایندگان مجلس) روز چهارشنبه (15 ژانویه) مجدداً تجدید می شود .â €

هفته گذشته وردارکار برای بحث و گفتگو با مارتین مذاکراتی انجام داد و قرار است این هفته مجدداً با وی ملاقات کند.

نماینده مستقل مایکل لوری ، که از حمایت وی به دولت بستگی دارد ، گفت که او انتظار دارد که وارادکار انتخابات را در اوایل فوریه برگزار کند. عنوان در نسخه ایرلندی از ساندی تایمزدر همین حال ، اعلام کرد: "لئو وارادکار حاضر است انتخابات را برای 7 فوریه برگزار کند".

Finena Fail و خط راست راست ، در نظرسنجی ها با یکدیگر مطابقت دارند ، و فاصله کمی بیشتر از سایر رقبای خود دارند ، به طور فزاینده این احتمال وجود دارد که هرکسی که در انتخابات بعدی صعود کند ، منجر به رهبری دولت اقلیت دیگر شود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *