# هواوی یک متحد قابل اعتماد اروپا است

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

در پاسخ به اظهار نظر مایکل آر. پومپئو ، وزیر امور خارجه ایالات متحده که امروز (دسامبر 2) منتشر شده است در Politico اروپا هواوی بیانیه زیر را صادر می کند:

ua € œ هواوی به طور قاطع ادعاهای توهین آمیز و دروغین منتشر شده توسط دولت ایالات متحده را رد می کند. اینها اتهامات مخرب و فرسوده است. تمام کاری که آنها انجام می دهند تضعیف شهرت ایالات متحده است. علاوه بر این ، آنها توهین به حاکمیت اروپا و به تخصص فنی اپراتورهای مخابراتی هستند. "

ما می خواهیم این مسئله را کاملاً روشن کنیم:
هواوی یک شرکت خصوصی 100٪ است. ما تحت کنترل هیچ بازوی کشور چین نیستیم.

هواوی یارانه های مساعدی از هیچ دولتی دریافت نمی کند. مطمئنا هوآوی به خصوص مورد حمایت دولت چین نیست. و مطمئناً هیچ حامی "حمایت عظیم دولت" وجود ندارد.

هواوی هیچ وجه درگیر جاسوسی نشده است.

ما یک شهرت خارق العاده داریم: هواوی در زمینه امنیت سایبری رهبری می کند و بدون هیچ حادثه مهم نقض داده های اصلی در سالهای 30 گذشته ، سابقه پاک داشته است. همانطور که بنیانگذار هواوی رن ژنگفی تأکید کرده است: به جای تحویل داده های مشتری به دولت ، ما این شرکت را تعطیل می کنیم.

هواوی از رویکرد مبتنی بر واقعیت اتحادیه اروپا نسبت به امنیت شبکه های 5G استقبال و تشویق می کند. در واقع ، این الگویی است که هر دو صدراعظم آلمان آنگلا مرکل و رئیس جمهور فرانسه امانوئل مکرون به عنوان استاندارد طلا برای تأیید 5G تأیید کرده اند.

هواوی شریک طبیعی اروپا برای استقرار 5G در کنار هم و حمایت از اروپا در دستیابی به حاکمیت دیجیتالی خود است.

راه حل 5G هوآوی ایمن و مبتکر است. این یک عامل اصلی در کاهش اثرات تغییرات آب و هوا و اتصال به جهان است. و این یک عنصر اصلی برای محافظت از ارزش های اروپا و شیوه زندگی اروپایی برای نسل های آینده است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *