# ارتش غیرقابل شکست آهن هواوی برای نبرد با تحریم های آمریکا

| اوت 13، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

بنیانگذار فناوری تایتان هوآوی ، طرحی را برای ساختن یک "ارتش آهن غیرقابل انکار ناپذیر" تهیه کرده است تا شرکت خود را از تحریم های تجاری ایالات متحده محافظت کند. این شرکت فن آوری چینی در حال حاضر در "لیست اعتبارات" قرار دارد که مانع از شرکت های آمریکایی از معامله با هواوی می شود.

این اقدام می تواند موقعیت هواوی در بخش تلفن های هوشمند به عنوان ارائه دهنده جهانی را تهدید کند. در حال حاضر پشت سامسونگ کره جنوبی ، اما بالاتر از اپل است. رن ژنگفی ، رئیس Huawei در یادداشت داخلی گفت: "ما باید تعمیرات اساسی را در شرایط سخت و دشوار انجام دهیم ، و یک ارتش آهنی شکست ناپذیر ایجاد کنیم که می تواند به ما در پیروزی کمک کند.

œ € absolutely ما کاملاً باید این سازماندهی مجدد را طی سه تا پنج سال انجام دهیم. €

رن گفت هوآوی با یک راهپیمایی طولانی و پایدار روبرو شده است و نشان می دهد بخش هایی از شرکت ممکن است از بازسازی جان سالم به در برند.
هنگامی که ارتش سرخ چین از فرار از تعقیب دشمنان فرار کرد ، این "ماه مارس طولانی" در 1934 را تکرار می کند.

رن هشدار داده است كه آمریكا هواوی و توانایی خود برای جلوگیری از كمبود منابع در حین تحریم را دست كم گرفته است.

آخرین گفته وی تنها چند روز پس از آن منتشر شده است که هوآوی سیستم عامل اندرویدی را برای رقیب گوگل نشان داد.

اگر Huawei از زنجیره تأمین آمریکا خارج شود ، این فناوری جدید "Harmony" موسوم به هارمونی خواهد بود. با وجود تحریم ها و جنگ های تجاری ایالات متحده و چین ، هواوی شاهد افزایش فروش گوشی های هوشمند خود بوده است. انگلیس قبلاً اعلام کرده است که آماده است تا با Huawei در راه اندازی شبکه تلفن همراه 5G در UK مقابله کند. با این حال ، آمریکا هشدار داده است که چنین اقدامی می تواند معاملات تجاری بین پست ایالات متحده و انگلیس Brexit را به خطر اندازد. به مذاکره کنندگان بریتانیایی گفته شده است که توافق نامه 5G می تواند یک "شکنجه گر" باشد. آمریکا می گوید هوآوی به دلیل پیوندهایی با حزب کمونیست چین ، تهدید امنیتی برای هرکسی است که با آنها سر و کار دارد.

هواوی به شدت این پیشنهاد را رد می کند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *