#Huawei برای سهولت در حلقه #5G خواستار اقدام است

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

کن هو معاون معاون هواوی (تصویر) از مقامات خواست تا به اپراتورها كمك كنند تا هزینه خرید سایت را برای كاهش استقرار زیرساخت 5G كاهش دهند.

هو در جریان معرفی اصلی خود اظهار داشت اگرچه منطقه اوراسیا پیشرفت چشمگیری به سمت 5G داشت ، اما موانعی از جمله کمبود طیف موجود و هزینه های بالا برای دستیابی به سایت ها برای زیرساخت ها باقی مانده است.

to ما برای سرعت بخشیدن به استقرار 5G چالش های خاصی داریم. وی افزود که امیدواریم دولت ها بتوانند منابع طیف بیشتری را تأمین کنند ، وی افزود که حداقل هر 100MHz برای هر اپراتور مورد نیاز است ، که لازم است در باند مناسب باشد.

هو تخمین هزینه خرید سایت ، اجاره و ساخت سایت 60 درصد تا 80 درصد کل هزینه های استقرار شبکه در منطقه را به خود اختصاص داده و به مقامات لازم برای دسترسی بیشتر به تعداد بیشتری از مکان ها نیاز دارد.

وی گفت ، صنعت باید روی استفاده از سایت های موجود تمرکز کند و به ساختن اکوسیستم â برای 5G ادامه دهد.

وی توضیح داد که هوآوی تلاش خود را برای کمک به رانندگی 5G در منطقه انجام داده است و متعهد شده است که امکاناتی را برای آموزش متخصصان محلی 10,000 در فناوریهای مرتبط با هزینه RUB50 میلیون (770,273 دلار) فراهم کند.

هو در ادامه به موفقیت موفقیت فناوری 5G در بازارها از جملهÂ اشاره کرد کره جنوبیÂ و طیف گسترده ای از برنامه های آینده را بر اساس این فناوری با تمرکز ویژه روی مراقبت های بهداشتی برجسته کنید.

موارد استفاده استنادی که معمولاً ذکر شده بودند "درست از آغاز" بود. هو گفت ، توضیح اینکه فروشنده دارای یک مبلغ to € برای انتقال 5G به کلیه صنایع عمودی است.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *