# هواوی - billion12.8 میلیارد دلار برای اقتصاد اروپا

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

هواوی فقط در 169 از کل کار های 700 2018 در اروپا پشتیبانی کرد

طبق مطالعه ای که از سوی آکسفورد اقتصاد انجام شد ، هواوی با فعالیت اقتصادی خود در 12.8 و با حمایت از مشاغل 2018Â 169 ، اقتصاد اقتصادی اروپا را با 700 میلیارد دلار افزایش داد و از مشاغل XNUMXÂ XNUMX حمایت کرد.

سهم مستقیم هواوی در تولید ناخالص داخلی اروپا از N2.5bn در 2018 بیش از دو برابر آنچه در 2014 بود بازگشت ، نشان دهنده رشد سالانه 19٪ در سال به صورت واقعی است. در مدت مشابه ، کل اشتغال پشتیبانی شده توسط هواوی به طور متوسط ​​13٪ در سال افزایش یافته است.

areâe ما سهم بسزایی در اقتصاد اتحادیه اروپا داریم و به اروپا کمک می کنیم تا ظرفیت تولید را بهبود ببخشد و اطمینان حاصل کند که شرکت ها و صنایع آن با سرعت تحول دیجیتالی عقب نمانده اند. ابراهیم لیو ، نماینده ارشد هوآوی در نهادهای اتحادیه اروپا اظهار داشت: هدف ما اکنون كمك به كمسیون اروپا در دستیابی به هدف خود برای ساختن لباسهای مناسب برای عصر دیجیتال است.

شریک اصلی شرکتهای اروپایی

اقتصاد آکسفورد میزان کل تأثیر اقتصادی هواوی را از نظر سهم خود در تولید ناخالص داخلی اروپا ، مشاغل مورد حمایت در سراسر قاره و درآمد مالیاتی حاصل از آن اندازه گیری کرد.

درمجموع ، مشخص شد كه هواوی سهم N12.8bn در تولید ناخالص داخلی اروپا در 2018 را دارد. این شامل:

  • سهم مستقیم €2.5bn ناشی از هزینه های عملیاتی در سایت های آن در سراسر اتحادیه اروپا ، ایسلند ، نروژ و سوئیس.
  • سهم غیرمستقیم N5.4bn در طول زنجیره تأمین از طریق تهیه کالاها و خدمات هواوی از تأمین کنندگان در کشورهای اروپایی 12 که Huawei بیشترین خرید آنها را انجام می دهد ، و
  • سهم ناشی از N4.9bn ، گرفتن مزایای اقتصادی گسترده تر ناشی از پرداخت دستمزد هوآوی ، توسط شرکت های موجود در زنجیره تأمین آن و توسط این فروشگاه های زنجیره ای.

هواوی از طریق این سه کانال از کل مشاغل اروپایی 169,700 در 2018 پشتیبانی کرد. این شامل کارمندان دائم 13,300 و کارمندان پیمانکاری در نهادهای اروپایی هوآوی ، بعلاوه شغل بیشتر 80,300 در شرکتهای اروپایی در زنجیره تأمین جهانی Huawei در سراسر جهان است.

دانلود کنید گزارش اقتصاد آکسفورد

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *