# هوآوی - #5G دست به دست هم با اروپا

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

"حاکمیت دیجیتال اروپا" و توسعه پایدار آن اهداف تکمیل کننده هستند: آبراهام لیو ، نماینده ارشد هواوی در نهادهای اتحادیه اروپا ، در کنفرانس مطبوعاتی مجمع 5G
ابراهیم لیو ، نماینده ارشد هوآوی در نهادهای اتحادیه اروپا ، به کنفرانس مطبوعاتی مجمع 5G گفت: "حاکمیت دیجیتالی اروپا و توسعه پایدار آن اهداف تکمیل کننده ای هستند."

هووی کائو با حضور در اروپا در صندلی رانندگی ، نیرویی برای خوبی خواهد بود ، به مجمع 5G به بروکسل می گوید. اروپا یک فرصت استراتژیک برای رهبر شدن در استقرار 5G دارد و هواوی در این فرایند شریک اصلی اروپا است: این پیام اصلی شرکت در مجمع 5G در بروکسل در 5 نوامبر بود.

H € œدر صورت مهار ، راه حلهای ما واقعاً می تواند به اروپا کمک کند تا این انقلاب صنعتی بعدی را به پیش ببرد و حاکمیت دیجیتالی واقعی خود را بدست آورد ، و گفت: "دکتر هوی کائو ، رئیس استراتژی و سیاست ، هوآوی EU.

ما در یک چهارراه از مسابقات جغرافیایی سیاسی قرار داریم. کسانی که پتانسیل های 5G را در بر می گیرند ، نه تنها آینده دیجیتالی آنها بلکه همچنین جهان را عهده دار خواهند شد. 5G توانایی کمک به مقابله با بسیاری از چالش های پیش رو را دارد.

Ranga Yogeshwar ، فیزیکدان و روزنامه نگار علوم ، تأکید کرد که 5G یک فرصت عالی برای به اشتراک گذاشتن است: â € e ما وظیفه داریم از این اتصال برای دستیابی به یک جامعه عادلانه تر ، سیاره ای سبزتر و دنیای صلح آمیزتر استفاده کنیم.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ارتباطات Rainforest ، Topher White ، یک مطالعه موردی را درباره چگونگی ایجاد تغییر در دورافتاده ترین مکان ها ارائه داد. با کمک منابع فناوری هوآوی ، Rainforest Connection با استفاده از فناوری رایج موبایل و هوش مصنوعی ، راه حل را برای استفاده از جریانهای صوتی زنده مستقیم از جنگلهای بارانی به یک درک عمیق از منظره جنگل تبدیل کرده و تهدیداتی مانند ورود غیرقانونی را ریشه کن می کند. او توضیح داد.

ما یک دهه جدید را در آستانه موج بعدی تحول دیجیتالی که تحت تأثیر اتصال همه جا قرار گرفته است ، شروع می کنیم. - مارک اسپلمن ، رئیس اندیشه رهبری ، مجمع جهانی اقتصاد را برجسته می کند. approach € approach یک رویکرد چند ذینفع درگیر سیاست گذاران و شرکت های خصوصی ملزم به رونق بخشیدن به پتانسیل های ایجاد ارزش جدید ، تسریع پیشرفت در اهداف توسعه پایدار و کاهش شکاف دیجیتالی خواهد بود.

این رویداد با شرکت کنندگان در 200 ، از جمله سیاست گذاران ، دانشگاهیان و نمایندگان سازمان های مردم نهاد ، درمورد موضوع "انتخاب آینده ای دقیق تر" گرد هم آمد. هواوی چاپ کرد کاغذ سفید در همین موضوعÂ در اوایل سال جاری.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *