نگرانی های بهداشتی # 5G را در # سوئیس سوق داده است

| فوریه 14، 2020 | 0 نظرات

By کمک مهمان

با توجه به این واقعیت که بازاریابی از مجموعه های فناوری پیش رفته و پس از یک روز اعتراض بین المللی علیه 5G در ماه ژانویه از آفریقای جنوبی به سوئد و از استرالیا به آمریکا ، نگرانی های سوئیس در مورد خطرات احتمالی بهداشتی این فناوری که عمدتا مورد آزمایش قرار نگرفته است ، به وجود آمده است. نزدیک به بن بست ، می نویسد دکتر Devra دیویس.

La فایننشال تایمز فقط مقاله ای با عنوان "سوئیس متوقف شدن غلت 5G در مورد نگرانی های سلامتی" است. جمهوری سیلیکون به نقل از آژانس محیط زیست سوئیس ، Das Bundesamt für Umwelt (Bafu) ، آژانس بهداشت و درمان با تمرکز بر روی این موضوع گفت: â مایل نیستم اجازه استفاده از 5G را بدون آزمایش بیشتر برای تأثیر احتمالی پرتودرمانی فراهم کنیم. €

5G که به عنوان اینترنت اشیا بسیار مهم است ، بسیاری از نقاط ضعف را حل می کند که هنوز حل نشده است. در ایالات متحده ، نظر دولت فدرال "اجازه داده شده است تا این چیز را بسازد و سپس بفهمیم چگونه می توان آن را عملی ساخت". تام ویلر ، رهبر مشتاق سابق صنعت ارتباطات از راه دور که رهبری کمیسیون ارتباطات فدرال را در زمان رئیس جمهور اوباما و آجیت پی ، همتای معتبر خود که رئیس فعلی آن است ، رهبری می کند ، اشتیاق ساده ای را برای 5G به اشتراک می گذارد که موفقیت مردان را در این رقابت ها پیروز می کند. این تجارت

آمریكا اعلام كرد كه با آزمایش و یا استانداردهای كارآزار نگران نخواهد شد. ویلر علاقه مندان به این فناوری را اطمینان داد: "ما منتظر نیستیم که استانداردها برای اولین بار در فرآیند تنظیم استانداردها و یا در یک فعالیت تحت نظارت دولت تدوین شوند. در عوض ، ما طیف گسترده ای را در دسترس قرار خواهیم داد و سپس برای تولید استانداردهای فنی که به بهترین وجه برای آن فرکانس ها مناسب باشد و از موارد استفاده استفاده کند ، به یک فرآیند تحت نظارت بخش خصوصی تکیه خواهیم کرد.

از سال 1996 ، نگرانی های بهداشت عمومی در مورد اشعه بی سیم در هنگام گسترش سیستم های بی سیم مورد توجه قانونی قرار نگرفته است. Ajit Pai ، رئیس FCC ، تلاش دو جانبه ای برای ساده سازی و سرعت بخشیدن به 5G انجام داد ، صریحاً نادیده گرفتن الزامات قانون سیاست ملی محیط زیست و سایر قوانین مربوط به دولت ، با بیان اینکه موضوع بسیار مهم بود تا زمان لازم برای در نظر گرفتن تأثیرات بر محیط زیست باشد.

اکنون پای یکی از ستارگان تبلیغات تبلیغاتی جدید است که FCC را به سمت طیف رایگان برای 5G ASAP سوق می دهد. کشور سوئیس یکی از پیشرفته ترین فناوری های جهان است. موسسه فناوری و جامعه (ITâ € ™ IS) ، واقع در زوریخ ، سوئیس ، سالها است که استانداردهای فناوری آزمایش بی سیم را تنظیم کرده ، ابداعات را در کاربرد فناوری در پزشکی و مهندسی ابداع کرده و تأثیرات آن را در سطوح مختلف از کل بدن به ارزیابی می کند. تعامل به اندازه نانومتر در غشای سلولی - سایپرز ، باشگاه دانش

گزارش های اخیر از فناوری ITâ ™ IS در مورد زنبورهای عسل و نظارت بر کهیرهای نزدیک به سیستمهای 3G و 4G ابراز نگرانی های جدی در مورد چگونگی مواجهه با 5G می تواند توانایی این گرده افشانی های مهم را مختل کند. انیشتین گفته می شود که بدون زنبور نمی توان کشاورزی داشت ، کشاورزی وجود ندارد.

نگرانی در مورد 5G توسط آژانس محیط زیست آن ، بافو ، که در آن خواستار اتمام کار در مورد آنتن های 5G جدید است ، در داخل دولت سوئیس مطرح می شود. گزارش های پارلمان اروپا توضیح داده است که هیچ معیار فنی مورد قبول برای آزمایش ، نظارت و یا مطالعه 5G وجود ندارد. این صنعت هنوز در مورد دقیقاً آنچه در مورد 5G به توافق می رسد موافقت نکرده است. یک چیز واضح است: برای اینکه 5G به هیچ وجه در آینده قابل پیش بینی کار نکند ، برای اتصال دستگاههای موجود نیز باید به سیگنالهای 3G و 4G تکیه کنید.

علاوه بر این ، 5G برای صدا نمی تواند وجود داشته باشد. تلفن های به اصطلاح 5G در چند ثانیه فیلم ، بازی و پورنو را بارگیری می کنند ، اما هنوز هم برای تماس های صوتی باید از 4G LTE استفاده کنید. و اتومبیل های اتومبیل خودمختار نمی توانند با 5G برای حرکت کار کنند - که در حال حاضر با 4G LTE کار می کند - بلکه فقط در مورد پیچیدگی هایی مانند امکان استفاده از لاستیک در چرخ های فرمان با توجه به فشار هوا کار می کند. ضرب و شتم این است که به دلیل اینکه سوئیسها از سخت ترین شرایط برای کاهش اشعه بی سیم در جهان هستند ، سیستم های 5G نمی توانند آن معیارهای موجود را رعایت کنند.

5G به فن آوری تشکیل پرتو نیاز دارد ، جایی که پرتودرمانی متمرکز به وسیله ای از آن هدایت می شود. این هرگز در دنیای واقعی ارزیابی نشده است. حمایت از این مهلت قانونی صدای بیش از 250 متخصص پزشکی و انجمن پزشکی سوئیس است که خواستار تحقیقات بیشتر در مورد تأثیرات احتمالی این فناوری بر سلامت انسان هستند. در ایالت ها ، شورای دفاع از منابع طبیعی و اعتماد به سلامت محیط زیست با موفقیت در دادگاه فدرال اظهار داشتند كه قبل از اعزام 5G ، تأثیر آن بر محیط زیست باید كاملاً ارزیابی شود.

با افزودن پشتیبانی بیشتر از این نگرانی ها ، هیچ بیمه گر عمده ثانویه نمی تواند خسارت های سلامتی را از 5G ، طبقه بندی شده به عنوان "ریسک بزرگ" طبقه بندی کند ، فناوری که مرجع بیمه سوئیس Re به عنوان "زباله ،" قابل مقایسه با موارد آزبست طبقه بندی کرده است. . اخیراً دادگاه ها دولت ها و شرکت های مخابراتی را مسئول خسارت های سلامتی در ایتالیا قرار داده اند. بیش از 150 شهر در ایتالیا تصویب قطعنامه هایی را برای متوقف کردن 5G تا مطمئن شدن از امنیت ، پیوستن به تعداد فزاینده ای از شهرها و شهرها در سراسر اروپا که هزاران نفر در آن اعتراض می کنند ، پیوستند. شهرها در ایالات متحده برای محدود کردن نصب آنتن در نزدیکی خانه های محلات ، احکام تصویب کرده اند.

شهرهایی مانند کالاماتا یونان در حال معکوس کردن دوره هستند و روابط خود را با شرکتهای ارتباطی خاتمه می دهند ، دیگر علاقه ای به داشتن یک شهر آزمایشی 5G ندارند. تلاش ها در دادگاه های ایالات متحده و اروپا نیز در حال انجام است تا شرکت ها را به تولید تلفن های ایمن تر مجبور کنند. سوئیسی ها همچنین استانداردهای مسئولیت پذیری سخت را برای کلیه تولید کنندگان و ارائه دهندگان این فناوری در نظر می گیرند. با این حال ایالات متحده کاملاً بخار است. سوئیس الگوی روشنی برای سایر نقاط جهان است و این چیزی را که بن فرانکلین گفت: یادآوری می کند: € هر اونس پیشگیری ارزش یک پوند درمانی دارد.

دکتر Devra Davis بنیانگذار EHTrust.org است که جایزه صلح نوبل 2007 سوئیس را به اشتراک گذاشت ، ملتی از چهار زبان رسمی ، ساعت سازان ، راهنمایان کوهستان ، و مکانهای دیدنی درخشان ، و جزء اولین کسانی که این طرح را پذیرفتند. از 5G

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *