هاموند "دیدگاه وحشتناک" را از Brexiteer Rees-Mogg حمل می کند

| ژوئیه 17، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

فیلیپ هاموند، وزیر دارایی بریتانیا روز چهارشنبه (17 جولای) اعلام کرد که "رهبری" Brexit که طرفدار Jacob Rees-Mogg است (در تصویر)، که می تواند نقش مهمی در دولت بعدی ایفا کند، انگلیس می توانست با ترک اتحادیه اروپا بدون معامله خروج، بهتر شود ویلیام جیمز می نویسد.

هاموند، که قصد دارد به عنوان وزیر دارایی به عنوان وزیر دارایی که هفته آینده نامزد نخست وزیری نامگذاری می شود، ادامه یابد، به انتقاد از رییس مگ پاسخ داد - آخرین نوبت در یک ردیف طولانی مدت که تقسیم Brexit در حزب محافظه کار حاکم را نشان می دهد.

هاموند هشدار داد که خروج بدون معامله از اتحادیه اروپا می تواند به اقتصاد بریتانیا آسیب بزند. ریس مگو، که با نقش بریتانیا در دولت ارتباط داشته است، اگر بریز جانسون همسرش Brexiteer نخست وزیر شود، استدلال می کند که بریتانیا می تواند بهتر شود.

â € œ خوشحال به بحث مقیاس تاثیر منفی بدون معامله در اقتصاد - اما وحشتناک است که کسی که این نزدیک به یک دولت آینده بالقوه می تواند فکر می کنم ما واقعا با اضافه کردن موانع برای دسترسی به بزرگترین بازار ما، بهتر است â € هاموند در توییتر گفت.

Rees-Mogg در نوشته شده بود دیلی تلگراف دیدگاه های هاموند از «سوء تفاهم» بود و گفت که مدل اقتصادی که برای ایجاد هشدار خود استفاده کرد، بر اساس فرض هایی است که از پوچ بودن به صرفا مشکوک است. â €

این تفکرات کار بزرگ را برجسته می کند که جانشین نخست وزیر ترسا مای می خواهد با برگزاری یک مهمانی که هنوز هم عمیقا در طول خطوط نابودی مجدد و ترک در جریان رفراندوم 2016 Brexit شکل گرفته است، با هم کنار بیایند.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *