فرانسه در مورد آزادانه های #Brexit انگلیس هوشیار خواهد بود - وزیر

| فوریه 14، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

وزیر امور خارجه فرانسه ، ژان ایو لو دریان گفت ، فرانسه اگر پیش بینی برنامه هایی برای تأسیس آزادگان پس از Brexit باشد ، با دقت در مورد هرگونه نشانه ای از رقابت ناعادلانه انگلیس ، مراقب خواهد بود. می نویسد Pennetier دریایی.

انگلیس رسماً در تاریخ 31 ژانویه اتحادیه اروپا را ترک کرد اما همچنان در معرض قوانین و مقررات اتحادیه اروپا در طی دوره انتقال به دلیل آخرین تا پایان سال جاری است.

دولت انگلیس اعلام کرد که قصد دارد تا پایان امسال با اعلام امیدواری که بتواند از سال 10 شروع به کار کند ، محل قرارگیری حداکثر 2021 آزاد پس از Brexit یا مناطق آزاد تجاری را اعلام کند.

لو درین در پاسخ به یک قانونگذار در پارلمان فرانسه گفت: "ما بسیار هوشیار خواهیم بود تا از هرگونه رقابت غیرمنصفانه (از طرف فرودگاه ها) جلوگیری کنیم ، و اگر به زمان مذاکره احتیاج داشته باشیم ، آن را خواهیم گرفت". سؤال

Freeports مناطقی است که کالاهای وارداتی می توانند قبل از صادرات مجدد از گمرک نگهداری و یا پردازش شوند. همچنین می توان از آنها برای واردات مواد اولیه و ساخت کالاهای نهایی برای صادرات استفاده کرد.

لو درین گفت فرانسه با این موضوع نزدیک با کمیسیون اروپا همکاری خواهد کرد.

انگلیس می خواهد قبل از پایان دوره انتقال ، مذاکره درباره تجارت آزاد با اتحادیه اروپا را انجام دهد اما انتظار می رود مذاکرات سخت و پیچیده باشد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *