پرواز فانتزی - وب سایت فریب فرهاد عظیما

| ژانویه 14، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

Silvertail Books با خوشحالی اعلام می کند که پرواز FANCY - FARHAD AZIMAâ € S WEB OF DECEPTION ، داستان جذاب یک بزرگوار هوایی مرموز ، در اواخر سال جاری در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد. FLIGHT OF FANCY زندگی و روزگار فرهاد عظیما ، تاجر ایرانی-آمریکایی را نشان می دهد که در طول فعالیت طولانی کار خود مشاجره کرده است.

Azimaâ € s سفر است که دارای اوج چشمگیر - زنان زیبا ، کتاب تماس گسترده واشنگتن دی سی ، و بازدید کنندگان مشهور از قایق بادبانی لوکس خود را در جنوب فرانسه - که با سقوط اخیر از فضل پس از هک شدن و نشت از حساس خود جبران شده است. اطلاعات شخصی منجر به این می شود که وی در دادگاه عالی انگلستان به جرم کلاهبرداری شکایت شد.

آزیما برای اولین بار در آخرین روزهای شاه ایران نام خود را به عنوان اپراتور هواپیمایی باری بارگذاری کرد و مواد لبنی را در آن کشور که در آن زمان شیر قرار داشت اداره می کرد. پس از ظهور آیت الله ، شیر پس از ظهور آیت الله به اسلحه روی آورد ، در حالی که هواپیماهای آزیما در حال اسلحه به ایران و سایر نقاط مهم جهانی بودند. مخلوط کارهای رسمی و غیر رسمی Azimaâ برای دولت ایالات متحده در دهه 1980 ، 1990 و 2000 او را به ثروت چند میلیون دلاری تبدیل کرد ، حتی اگر او به پس انداز و وام ایالات متحده در دهه 1980 وصل شد. رسوایی

پادشاهی آزیما پس از معرفی دکتر Khater Massaad ، یک شهروند سوئیسی و لبنانی در رأس اداره سرمایه گذاری راس الخیمه (راکیا) در جریان بحران مالی جهانی فروپاشی کرد. در اواخر شبهای گذشته ، مسعود از آزیما برای کارگزاری مجموعه ای از معاملات بحث برانگیز ، از جمله چندین مورد بین راکیا و سه تاجر ایرانی با روابط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که وظیفه فرار از رژیم تحریم های آمریکا را بر عهده داشت ، استفاده کرد. سرانجام مسعود به جرم یک میلیارد دلار کلاهبرداری توسط رس الخیمه مقصر شناخته می شود ، و تحقیقات بعدی از سوی امارات نیز با تهدید قانونی به آزیما می رود. دردسرهای آزیما پس از آن شایع شد که شرکای تجاری جنجالی وی ، افسانه آزاده ، یکی از کارمندان آزیما را دستگیر و ضرب و شتم کردند.

همفری هانت ، روزنامه نگار سابق نویسنده نویس مشهور ، با آوردن داستان جذاب Azimaâ به زندگی است. در بالای کار خود ، هانتر یک آژانس ادبی پر رونق را اداره می کند که دارای مشتریانی است که شامل کنی داگلیس ، اسطوره فوتبال ، سردبیر سیاسی سابق ساندی تایمز مت پاتر ، و نویسنده بیوگرافی اصلی عنوان های دیوید کامرون ، ایزابل اوکزوت و روزنامه نگار / پخش کننده بی بی سی که قبلاً در افغانستان و آسیای جنوب شرقی قرار داشت.

سخنگوی Silvertail Books تاریخ انتشار را برای مارس 2020 تعیین کرده است. سخنگوی Silvertail گفت: زندگی فرهاد آزیما در هنرهای تاریکی که اکنون برای چرب کردن امور جهانی به کار گرفته شده است ، می درخشد و از مشکلات بازی هر دو طرف در برابر میانه زمانی که دولت ها درگیر هستند. پرواز FANCY خواندن پرچین و جذاب خواهد بود که از زندگی Azimaâ استفاده می کند تا به خوانندگان نشان دهد که جهان واقعاً چگونه کار می کند.

انتشارات پیشرو مستقل مستقر در انگلستان نام خود را با درگیر شدن با نویسندگان بار اول و روزنامه نگاران تحقیقاتی برنده جوایز به طور یکسان ساخته است. آنها همچنان تنها ناشر در انگلستان هستند که كتابهای منتقد كلیسای بدنام علم شناسی را چاپ می كنند. یک موفقیت موفق 2019 برای Silvertail با انتشار urd € urdMurder در مالت اکسپرس ™ ، یک تحقیق "پرچین و بسیار مهم" در مورد مرگ روزنامه نگار ضد فساد ، دافنه کاروآنا گالیزیا ، که در اکتبر 2017 در مالت کشته شد ، برجسته شد. .

پرواز FANCY - FARHAD AZIMA WE - WEB DECEPTION توسط Silvertail در مارس 2020 منتشر خواهد شد.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *