مبارزه با # تروریسم آنلاین: انجمن اینترنتی اتحادیه اروپا متعهد به پروتكل بحران در سطح اتحادیه اروپا است

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

دیروز (7 اکتبر) ، شرکت کنندگان در انجمن اینترنتی 5th EU ، به میزبانی کمیسران Avramopoulos و  King ، به پروتکل بحران اتحادیه اروپا متعهد شدند - یک واکنش سریع برای مهار گسترش ویروسی محتوای تروریستی و خشونت آمیز افراط گرایانه به صورت آنلاین.

کمیسیون اروپا ، کشورهای عضو و ارائه دهندگان خدمات آنلاین ، از جمله فیس بوک ، توییتر ، گوگل ، مایکروسافت ، Dropbox ، JustPaste.it و اسنپ متعهد شده اند تا ضمن اطمینان از داده های قوی ، به صورت داوطلبانه با یکدیگر همکاری کنند. حمایت و حمایت از حقوق اساسی.

مجمع اینترنتی اتحادیه اروپا همچنین درباره پیشرفت کلی حاصل شده در حصول اطمینان از حذف محتوای تروریستی از زمان آخرین جلسه در ماه دسامبر 2018 و همچنین چگونگی تقویت همکاری در سایر چالش ها ، مانند استثمار جنسی کودکان به صورت آنلاین بحث کرده است.

کمیسر مهاجرت ، امور داخلی و شهروندی دیمیتریس آبراموپولوس گفت: "از آنجا که چهار سال پیش انجمن اینترنتی اتحادیه اروپا را راه اندازی کردم ، از قدرت به قدرت دیگر رسیده است ، و به کشورهای عضو و سیستم عامل های آنلاین چارچوب موثری برای همکاری با یکدیگر برای مقابله با محتوای تروریستی به صورت آنلاین ارائه می دهد. ما موفق شده ایم با سیستم عامل های اینترنتی رابطه قوی و اعتماد و تفاهم برقرار کنیم. من از پیشرفت های ما و نتایج قابل توجهی که به دست آورده ایم خوشحالم. ما در حال پیشبرد این همکاری با یک پروتکل بحران اتحادیه اروپا هستیم. با این کار ، ما آماده خواهیم بود به سرعت ، به طور مؤثر و با روشی هماهنگ تر برای جلوگیری از گسترش محتوای تروریستی عمل کنیم. â € â

کمیسر اتحادیه امنیت جولیان کینگ اضافه کرد: events✠حوادث در نیوزلند اوایل این سال یادآوری آشکاری بود که محتوای تروریستی با سرعتی شگرف در اینترنت پخش می شود. اگرچه پاسخ ما ممکن است سریع باشد ، اما به اندازه کافی سریع نیست. پروتکل یک پاسخ اتحادیه اروپا برای مهار فسادهای ایجاد شده توسط چنین رویدادهایی است "به شکلی هماهنگ."

کامل اطلاعیه مطبوعاتی و a برگه در دسترس هستند آنلاین.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *