اروپایی ها حمایت از رکورد از #Euro را نشان می دهند

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

طبق آخرین نتایج یوروبارومتر ، بیش از سه چهار چهار شهروند فکر می کنند که واحد پول برای اتحادیه اروپا خوب است. این بالاترین پشتیبانی از زمان شروع بررسی ها در 2002 است. طبق نتایج آخرین بررسی یوروبارومتر در منطقه یورو ، 76 X از پاسخ دهندگان فکر می کنند تک ارز برای اتحادیه اروپا خوب است.

این بالاترین حمایت از زمان معرفی سکه و اسکناس یورو در 2002 و افزایش یک درصد 2 از سطح رکورد در سال گذشته است. به طور مشابه ، اکثریت 65 of از شهروندان در سراسر منطقه یورو فکر می کنند که یورو برای کشور خود سودمند است: این همچنین بالاترین عددی است که تاکنون اندازه گیری شده است.

واحد پول مشترک توسط اکثریت شهروندان در همه کشورهای عضو 19 منطقه یورو پشتیبانی می شود. رئیس ژان کلود یونکر ، رئیس کمیسیون اروپا گفت: "تقریباً 28 سال پس از آنکه نام خود را به پیمان ماستریشت اضافه کردم ، من معتقدم که این مهمترین امضای من تا کنون بوده است. یورو - اکنون 20 سال جوان - به نمادی از وحدت ، حاکمیت و ثبات تبدیل شده است. ما در طول 5 سال گذشته سخت تلاش کرده ایم تا صفحه بحران اروپا را روشن کنیم ، اطمینان حاصل کنیم که مزایای شغل ، رشد و سرمایه گذاری به همه اروپایی ها رسیده و اتحادیه اقتصادی و پولی اروپا را از همیشه قوی تر می کند. یورو و من تنها بازماندگان پیمان ماستریخت هستم ، خوشحالم که این حمایت رکورددار از ارز واحد ما را در روزهای آخر حضور من به عنوان رئیس کمیسیون اروپا می بینم. یورو جنگ یک عمر بوده و یکی از بهترین دارایی های اروپا برای آینده است. بیایید اطمینان حاصل کنیم که این امر همچنان به سعادت و حمایت از شهروندان ما ادامه می دهد

گزارش کامل در دسترس است اینجا را انتخاب کنید.. اطلاعیه مطبوعاتی ، با ضمایم در شاخص های اصلی پیوست شده ، در دسترس است » اینجا را انتخاب کنید..

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *