#EuropeanGreenDeal می تواند روابط اتحادیه اروپا با # ترکیهÂ را دوباره فعال کند

| ژانویه 13، 2020 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

این "توافق نامه سبز" جدید "سبز عربی" بیانیه جسورانه است. - كمیسیون قصد دارد سهم خود را در تغییر اوضاع و احوال و تغییر اقتصاد اروپا در این فرآیند به صفر برساند. Â رئیس جمهور فون دره لیین آن را به عنوان اتحادیه اروپا توصیف كرد. رئیس جمهور جدید در ماه لحظه و حق با اوست ، با راه اندازی آن رئیس جمهور جدید خود را برای سال پیش رو یک چالش خواستار قرار داده است.

این یک چشم انداز بلندپروازانه برای نسل آینده است ، جاسازی آب و هوا و پایداری را در قلب تجارت و توسعه اقتصادی ، اما برای کارآمد بودن ، او باید حمایت کند - از خارج از اتحادیه. - پس از همه ، "رئیس جمهور" فقط می تواند مقابله کند. مسئله اقلیم - در مقیاس جهانی - و ترکیه باید اولین بندر تماس وی باشد.

ما نمی توانیم از موضوعاتی که von der Leyen به ارث برده است relationship روابط بین بروکسل و آنکارا را نادیده بگیریم ، اما این استراتژی جدید جسورانه فرصتی است برای تجدید پیمان اتحاد ما. - اهمیت پایداری و حمایت از آب و هوا - ارزشی است که ترکیه و تجارت های ترکیه ای با عمیق به اشتراک می گذارند. اتحادیه اروپا رشد تجدید پذیر در مرکز سیاستگذاری ما - و چشم انداز تجارت ما است.

با امضای توافق نامه پاریس ، "ترکیه" تعهد خود را به "مشارکت استراتژیک" برای "حفاظت از آب و هوا" نشان داد - این چرخ ها از قبل در حال حرکت هستند.

براساس گزارش تجدیدپذیر Â 2019 Agency توسط آژانس بین المللی انرژی ، پیش بینی می شود تنها کشورهای اروپایی دارای ظرفیت بیشتری در انرژی تجدیدپذیر از ترکیه در طی پنج سال آینده باشند ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و اسپانیا هستند. در این مرحله ، " سال چرخه بعدی انتخابات اتحادیه اروپا - IEA پیش بینی می کند که ترکیه با توجه به رشد 11٪ در ظرفیت تجدید پذیر ، از نظر تولید انرژی تجدید پذیر ما در رتبه 50 جهان قرار خواهد گرفت.

این پیشرفت عالی است که توسط هر پیشرفت و پیشرفت استاندارد انجام شده توسط مشاغل ترکیه انجام می شود. با توجه به شتاب قابل توجه در نیروگاههای آبی در دهه گذشته ، رشد اقتصادی کشور در تجدید پذیر با اشتیاق مشاغل در بهره‌گیری از انرژی خورشیدی و باد مشخص خواهد شد. cent انگیزه برای صاحبان مشاغل برای تولید انرژی خورشیدی مهمترین نیرو در پشت ما خواهد بود. رشد تجدید پذیر ، با پروژه هایی مانند نصب سقف های خورشیدی ، پانل خورشیدی.

ترکیه بتدریج نقشه راه پایدار خود را ایجاد کرده است ، آجر با آجر و همچنین در توافق با اتحادیه اروپا. - برنامه اقدام ملی بهره وری انرژی ترکیه ، Â مطابق با Â دستورالعمل کارآیی انرژی اتحادیه اروپا Â انتظار می رود - 14٪ تخفیف در مصرف انرژی اولیه تا سال 2023

موسسات مالی ترکیه همچنین نسبت به توسعه سرمایه گذاری پایدار و مسئولانه تعهد خود را نشان می دهند. شش بانک پیشرو در ترکیه به اصول سازمان ملل متحد برای بانکداری مسؤول متعهد شده اند و سهم این صنعت را در دستیابی به تأثیر مثبت اجتماعی و محیطی مثبت تر کرده اند. راه حل های سراسر کشور در مورد زیرساخت ها و کاهش انتشار گازهای حمل و نقل با پروژه هایی مانند تونل اوراسیا معرفی شده است و بهبود بهره وری انرژی ساختمان ها ضروری است.

این رکورد یادداشت نشده است.

کمیسیون اروپا به پیشرفت جدی ترکیه در امنیت تأمین انرژی ، انرژی تجدید پذیر و بهره وری انرژی اشاره کرده است - در جدیدترین ارتباطات خود در مورد بزرگ شدن.

سیاست های اقتصاد دایره ای ترکیه و سیاست های دایره ای آن نیز ریشه دوانده است. Â نقشه های مجموعه Â گازهای تخلیه ازن ، تحول در بازار و جایگزینی محصولات کم کارآمد با کارآیی بالاتر - مدل ها ، "استاندارد شده اند". با استفاده از پلاستیک های یکبار مصرف در اجزای بازیافت شده ، Â مشاغل Â در ترکیه اکنون در حال دستیابی به سیاست های پلاستیکی یکبار مصرف جهانی هستند.

مدتهاست که مشخص شده است که همکاری پیشرفته ، راهی برای پیشرفت اقتصاد پایدار است که هم حفاظت از محیط زیست و هم رونق اقتصادی را به همراه دارد. مقابله با تغییرات آب و هوایی یک تلاش جهانی است و هرچه بیشتر بتوانیم برای تقویت همکاری انجام دهیم - از جمله گسترش مرزهای مالیات بر مرز کربن اتحادیه اروپا ، به عنوان بخشی از یک اتحادیه گمرک مدرن ، تأثیر ما را بیشتر می کند.

نه تنها این ، بلکه تجارت نیز باید نیروی محرکه این انقلاب باشد. مشاغل ترکیه و اتحادیه اروپا نشان داده اند که نیازی به این کار نیست که بتواند به هزینه رشد باشد. آنها آماده و مایل به پشتیبانی از گفتگوهای به روز شده اتحادیه اروپا و ترکیهÂ برای تقویت روابط اقتصادی پایدار از طریق توسعه فناوری های سبز ، تسهیل سرمایه گذاری های مرزی برای زیرساخت های تجدید پذیر یا ترویج همکاری های شهر به شهر در طرح های هوشمند هستند.

توافق نامه سبز اروپا یک موفقیت مهم برای von der Leyen خواهد بود. اگر او در حال تحقق بخشیدن به "جاه طلبی های اتحادیه اروپا" تبدیل شدن به "یک نیروی جهانی برای" پایداری "است که برای همه مؤثر است ، دستیابی به همکاری بیشتر با همسایگان خود غیر قابل مذاکره است.

اگر این فرد اتحادیه اروپا در ماه باشد ، به همه یاری هایی که می تواند برای ایجاد جهش غول پیکر برای بشریت انجام دهد ، نیاز دارد. to  یافتن شریک زندگی سودمندتر و مایل تر از ترکیه دشوار خواهد بود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *