#EuropeanCinemaNight2019 - نمایش رایگان فیلم بهترین فیلم اروپایی

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

چاپ دوم چاپسینمای اروپا شب، رویدادی که بهترین فیلم های اروپایی را با ارائه نمایش رایگان به نمایش می گذارد ، از 2 تا 6 دسامبر در سینماهای سراسر اتحادیه اروپا برگزار می شود. سازماندهی شده توسط کمیسیون ، تحت برنامه خلاقانه اروپا MEDIA، و سینماهای اروپانخستین شبکه سینماها با محوریت فیلم های اروپایی ، این ابتکار را هدف قرار دادن فیلمسازان اروپایی ، سینماهای محلی و اتحادیه اروپا با دوستداران فیلم در سراسر اروپا تشکیل می دهد.

کمیساریای اقتصاد و جامعه دیجیتال ، ماریا گابریل گفت: â € inCinema یکی از بهترین راه ها برای تجلیل از تنوع و غنای فرهنگ اروپایی ما و تقویت روابط بین مردم از طریق اشتیاق مشترکشان به فیلم است. شب سینمای اروپا نه تنها ابتکاری برای ادای احترام به هنرمندان و خلاقیت آنهاست؛ همچنین نمونه ای از چگونگی اتحادیه اروپا می تواند سینمای مستقل را به اروپایی ها نزدیک کند. ما به بخشهای فرهنگی و خلاقانه خود که بخش مهمی از اقتصاد و جامعه ما هستند و یک سرمایه واقعی برای آینده اروپا می پردازیم ، گرامی و پشتیبانی خواهیم کرد.

کمیته آموزش ، فرهنگ ، جوانان و ورزش ، تیبور ناوراسیکسی گفت: feedback € - بازخورد بسیار مثبتی در چاپ اول جشنواره سینمای اروپا نشان می دهد که اروپائیان مشتاق چقدر می توانند فرهنگ های یکدیگر را از طریق سینما کشف و درک بهتر کنند. با حضور در این رویدادهای محلی محلی ، مردم می توانند احساسات ، ادراکات و ایده های خود را هنگام تماشای فیلمی که در دسترس سایر شهروندان از سراسر قاره نیز قرار می گیرد به اشتراک بگذارند. قادر ساختن مردم برای لذت بردن از فیلم های بیشتر از سایر کشورهای اروپایی بخشی از تلاش مداوم اتحادیه اروپا برای ایجاد اجتماعات منسجم و احساس تعلق مشترک است. â €

پس از موفقیت در چاپ اول از the سینمای اروپا شب، که در ماه دسامبر 2018 برگزار شد ، تعداد سینماها و شهرهای شرکت کننده گسترش یافته است:  شهرهای 54، در مقایسه با 34 سال گذشته درگیر خواهد شد. این فیلم ها توسط سینماهای محلی انتخاب شده اند تا به آنها اجازه دهند برنامه را با علایق و مشخصات مخاطبان متنوع خود تطبیق دهند. این برنامه بیش از فیلم های 40 اروپایی را که در سال گذشته منتشر شده و توسط رسانه ها نیز پشتیبانی می شود ، دارد ریس های Les Misà ، حقیقت ، پرتره یک خانم در آتش ، و ایل Traditore. بعد از هر یک از اکران ، بینندگان این فرصت را خواهند داشت تا درمورد فیلم درباره کارگردانان ، تهیه کنندگان و منتقدین دیدار کنند. نمایندگان کمیسیون همچنین برای توضیح بیشتر در مورد برنامه MEDIA و اهمیت آن در پشتیبانی از چشم انداز سمعی و بصری اروپا حضور خواهند یافت.

زمینه

از زمان 1991 ، کمیسیون اروپا بخش صوتی و تصویری اروپا را شکل داده است ، و از طریق برنامه MEDIA به رقابت و تنوع فرهنگی در اروپا کمک می کند. یکی از مهمترین اقدامات آن ، حمایت مالی از توزیع فیلم های اروپایی در خارج از کشور تولیدی آنها است. همه ساله ، به طور متوسط ​​بیش از 400 فیلم با کمک MEDIA در دسترس مخاطبان در یک کشور اروپایی دیگر قرار می گیرد.

"شب سینمای اروپا" بخشی از یک استراتژی ارتباطی با محوریت مخاطبان و با هدف تقویت دانش برنامه MEDIA و مباحثی است که پوشش می دهد ، در حالی که شهروندان را درگیر می کند. علاوه بر این ، به پیشرفت آثار سمعی و بصری اروپا در سراسر مرزها و همچنین تنوع فرهنگی کمک می کند. این ابتکار عمل را نیز تکمیل می کندÂ کمپین EUandME، که از یک سری پنج فیلم کوتاه با محوریت تحرک ، پایداری ، مهارت و تجارت ، دیجیتال و حقوق استفاده می کند تا نشان دهد چگونه اروپا تفاوت ایجاد می کند.

اطلاعات بیشتر

سینمای اروپا شب

لیست نمایش ها

برنامه MEDIA Europe Creative Europe

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *