رئیس کمیته اروپا مناطق رئیس جمهور کارل-هاینز لامبرتز - هفته اروپا از مناطق و شهرها

| اکتبر 8، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

"اجازه دهید همه شما را در اینجا در هفته اروپا مناطق و شهرها خوش آمدید.

وی گفت: "این هفته چندی پس از انتخابات اتحادیه اروپا نمی گذرد ، جایی که شهروندان خواستار اروپای بهتری بودند. این یک چک خالی نیست بلکه تقاضا برای نتایج است.

وی گفت: "این هفته منطقه اتحادیه اروپا نشان می دهد که نتایج به توانمندسازی و سرمایه گذاری در هر منطقه ، شهر ، شهر و روستا بستگی دارد.

ما باید با صداقت در مورد کاستی های سالهای گذشته شروع کنیم.

وی گفت: "اولا ، عدم وجود همبستگی اروپا در پاسخ ما به بحران اقتصادی ، مالی و مهاجرت ، که باعث تشدید پوپولیسم شده است.

وی گفت: "ثانیا ، برای بسیاری از مردم ، اتحادیه اروپا در تلاش های خود برای برقراری تعامل ، برقراری ارتباط و دیدنی در زندگی روزمره ناکام بوده است. به عنوان مثال ، Brexit نه تنها دموکراسی اروپایی بلکه سیاست به طور کلی نشانه عدم ایمان است. تناقض تراژدی Brexit این است که به بقیه اروپا اجازه داده است تا از ارزشهای مشترک ما استفاده کنند.

ثالثاً ، ریاضت اقتصادی و كاهش سرمایه گذاری عمومی نه تنها رشد اقتصادی را متوقف كرده است ، بلكه عدالت ، پیشرفت اجتماعی و برابری منطقه ای را نیز به همراه دارد.

وی گفت: "تصمیم در مورد بودجه بعدی اتحادیه اروپا به سادگی آزمایش نهایی برجام برای رهبری جدید اروپا خواهد بود: اندازه و شکل بودجه بعدی اتحادیه اروپا آینده مشترک ما را برای سالهای آینده مشخص خواهد کرد.

ما به بودجه اتحادیه اروپا نیاز داریم تا با آرمان ما مطابقت داشته باشد

ما به بودجه اتحادیه اروپا نیاز داریم که از جاه طلبی های ما حمایت کند. مشارکت 1٪ GNI - "یک فنجان قهوه برای هر نفر در هر روز" - برای 500 میلیون اروپایی متأسف است. دولتهای محلی و منطقه ای و پارلمان جدید اروپا ، کشورهای عضو تقاضا دارند سهم خود را در 1.3٪ افزایش دهند.

"با این وجود ، بسیاری از رهبران و دولت های ملی به" مشاغل معمول "باز می گردند و کاهش شدید بودجه اتحادیه اروپا را پیشنهاد می دهند.

"EU-27 اتحاد سیاسی برای Brexit نشان داده اند ، و اکنون باید این همبستگی را در مشارکت های مالی خود منعکس کند. باید با پر کردن سوراخ مالی از مناطقی که بیشتر در معرض Brexit قرار دارند محافظت کند. تقویت بودجه اتحادیه اروپا و به طور خاص صندوق همبستگی اروپا و سیاست انسجام ، به طور قابل توجهی از مناطق و اقتصاد اروپا ما حمایت خواهد کرد.

ما به بودجه عادلانه اتحادیه اروپا احتیاج داریم

"بگذارید من همچنین از توافق نامه سبز کمیسیون اروپا استقبال کنم - این تصریح را که اتحادیه اروپا باید با جدیت به آب و هوا و تنوع زیستی پاسخ دهد.

"اتحادیه اروپا رهبری جهانی در مورد تغییرات آب و هوا را نشان داده است ، اما وقتی منتظر جزئیات این پیشنهاد هستیم ، می دانیم که باید بیش از billion1,115 میلیارد دلار در سال برای انتقال زیست محیطی سرمایه گذاری کنیم.

"اتحادیه اروپا باید توسط 2050 ، با کارآیی انرژی و پیشرو در زمینه نوآوری جهانی سبز ، کربن باشد. ما باید سالهای سرمایه گذاری را در سبز کردن سیستم های حمل و نقل خود معکوس کنیم ، خانه های خود را به صرفه تر کنیم و آلودگی هوا را کاهش دهیم.

"اما این توافق نامه سبز جدید را نمی توان به یک برنامه سرمایه گذاری کاهش داد. این باید وارث تجربه 1933 روزولت با تنظیم امور مالی ، اصلاح مالیات ، ایجاد شغل و راه اندازی شاخص های جدید باشد ... توافق نامه سبز جدید باید آغاز شکل جدید دولت رفاه باشد.

"سرمایه گذاری در گذار زیست محیطی باید از هر منطقه ، هر شهروند حمایت کند و به 100 میلیون نفری که با فقر انرژی روبرو هستند اما با هزینه انسجام روبرو نیست ، پایان دهد.

"من امیدوارم که هیچ یک از بودجه بعدی اتحادیه اروپا از هر نوع یارانه های فسیلی پشتیبانی نکند. مطمئناً اتحادیه اروپا باید به این مناطق کمک کند که به زغال سنگ متکی باشند تا برای محافظت از مشاغل ، این انتقال را انجام دهند و به این مناطق در انتقال کمک کنند تا اقتصاد خود را از بین ببرند.

ما به بودجه اتحادیه اروپا نیاز داریم که از پایین به بالا کار کند

"علاوه بر این ، ما نباید از برنامه Juncker همان اشتباه را بکنیم: یک ابزار مالی نابینای از بالا به پایین که تنها به بودجه خصوصی متکی است ، نمی تواند شرایط زندگی را بهبود بخشد و همه شهروندان را متقاعد کند که اتحادیه اروپا در سمت خود است.

"ایجاد پیوندهای محکم تر بین ترم اروپا ، حاکمیت اقتصادی و سیاست انسجام بدون ارتقاء مربوط به سیستم حکومتی چند سطحی اتحادیه اروپا تقریباً مطمئناً مناطق را از تصمیمات سرمایه گذاری که مستقیماً بر آنها تأثیر می گذارد فاصله خواهد گرفت.

"قطع یورو 60 ، 70 یا حتی 80bn یورو و کاهش بودجه برای سیاست انسجام در حدود 15٪ می تواند پایان انسجام باشد زیرا ما می دانیم.

ما بدون اتحاد اتحادیه نداریم.

علاوه بر این ، سرمایه گذاری های آینده با همکاری اتحادیه اروپا باید از محاسبه کسری بودجه در پیمان ثبات و رشد خارج شود. پایداری تأمین اعتبار معامله سبز جدید نیاز به بازنگری سیستم مالی و بودجه ما دارد. ایجاد منابع جدید خود برای اتحادیه اروپا گامی بزرگ در این زمینه خواهد بود.

وی گفت: "دستورالعمل جدید آغاز شده است و خوشحال می شود كه سیاست انسجام به عنوان شخصی به عنوان الیسا فریرا در دست شخصی قرار گرفته است.

وی گفت: "وی با یک چالش اساسی روبرو خواهد شد: پیوند دادن سیاست انسجام با اصلاحات ساختاری. ابتدا باید تعریف کنیم که یک ساختار ساختاری چیست. ما به او اطمینان می کنیم تا اطمینان حاصل شود که اصلاحات باعث کاهش تلاش ها برای کاهش نابرابری ها و ارائه فرصت های رشد برای همه نمی شود.

وی گفت: "ما به او اطمینان می كنیم كه تثبیت منابع مالی عمومی اولویت نیست و صندوق های ساختاری و سرمایه گذاری اروپا به عنوان رویكی از هویج و چوب برای ارائه اصلاحات لیبرال و سرزمینی كور مورد استفاده قرار نمی گیرد.

"انسجام ، سیاست آینده است نه گذشته. فقط با همکاری با مناطق و شهرها ، پاسخگوی نیازهای خاص شهروندان است.

وی گفت: "اگر ما اروپا را به شهروندان نزدیک تر می خواهیم ، باید آن را تقویت كنیم ، آن را برقرار كنیم و آن را بهبود بخشیم.

خانم ها و آقایان ، اروپا قوی تر به معنای پیشرفت اجتماعی بیشتر ، همکاری ارضی بیشتر ، دموکراسی بیشتر و سرمایه گذاری بیشتر است.

"در حال حاضر ، اروپا بیش از گذشته به مناطق و شهرهای خود احتیاج دارد."

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *