کن هو در بروکسل می گوید اروپا می تواند بیش از هر زمان دیگری به # هوآوی اعتماد کند

| دسامبر 2، 2019 | 0 نظرات

By خبرنگار خبرنگار اتحادیه اروپا

"روشن است که در حال حاضر جهان یک مشکل جدی برای اعتماد به نفس دارد و برای ایجاد تفاهم بیشتر و مدیریت اختلافات باید با هم همکاری کنیم." کن و مدیر عامل شرکت هواوی کن هو در کنفرانسی پیشرو امروز در بروکسل اظهار داشت.

Hu € ما نیاز به حل مشکل پیچیده را به مسائل خاص ، گفت: هو. eâ تجارت را تجارت کنید ، سیاست را به سیاست و فناوری را به فناوری واگذار کنید. اگر همه چیز با هم مخلوط شده اند ، حل آن غیرممکن است. Hu امروز صبح (دسامبر 2) در اجلاس 10th FT-ETNO در بروکسل با عنوان "پیشگام و محافظت از: به دنبال یک دهه جدید" بود ، صحبت می کرد. ویژگی های یک بازیگر برتر است که نگرش های سیاسی و اجتماعی را نسبت به فن آوری ، از جمله موضوعات مهم اعتماد ، مسئولیت و توسعه پایدار بررسی می کند. وی ادامه داد: برای یافتن راه حل ، ما باید با هم کار کنیم. از آنجا که ما در دنیایی فوق العاده متصل به ویژه در تجارت و فناوری زندگی می کنیم. ما باید درک متقابل از معنای اعتماد ایجاد کنیم. ما به شفافیت ، استانداردهای مشترک ، تأیید احتیاج داریم. حقایق همه شرایط اعتماد. ما باید بدانیم که چگونه می توان ضمن مدیریت اختلافات ، منافع مشترک را ایجاد کرد. این یک شبه اتفاق نمی افتد. بنابراین ، ما باید مکالمه را ادامه دهیم. â €

حاکمیت دیجیتال

هواوی می خواهد به اروپا کمک کند تا ضمن دستیابی به قدرت دیجیتالی خود ، با حفظ امنیت داده ها و حفظ حریم خصوصی و بهبود امنیت سایبری ، به دستیابی به رهبری تکنولوژیکی دست یابد.

هواوی دیدگاه اروپا از فن آوری را به نفع مصرف کنندگان و شهروندان به اشتراک می گذارد. از زمان تأسیس این شرکت 30 سالها پیش ، تلاش کرده است تا دیجیتالی شدن و اتصال به همه را به ارمغان آورد. اکنون جهان در معرض انقلاب صنعتی 4th قرار دارد که توسط فناوری 5G ، هوش مصنوعی و نوآوری تکنولوژیکی رانده شده است - و هواوی به خوبی در کمک به این تغییر بزرگ قرار دارد. هواوی برای اولین بار سالها پیش در اروپا فعالیت 20 را آغاز کرد. در طی این دو دهه:

  • تقریباً شغل 170,000 در اروپا مستقیم یا غیرمستقیم ایجاد کرد.
  • شکاف شهری و روستایی را کاهش داده و
  • اکوسیستم تحقیق و نوآوری اروپا را تقویت کرد.

این شرکت دارای امکانات تحقیقاتی 23 و همکاری با دانشگاه های پیشرو در سراسر قاره است.

سال گذشته ، هواوی میلیارد دلار N12.8 به تولید ناخالص داخلی اروپا و مالیات €5.6 میلیارد دلار کمک کرده است. همکاری با کمیسیون جدید اروپا - به عنوان بخشی تأسیس شده در اکوسیستم اروپا و رهبر 5G در جهان - Huawei می خواهد به اروپا کمک کند تا برای عصر دیجیتال مناسب باشد.

سبز 5G

فناوری 5G ، هر زمان که در همه جا مورد استفاده قرار گیرد ، مزیتهای بزرگی را برای جامعه به همراه خواهد داشت ، مهم نیست زیرا 5G سبز است. نه تنها 5G از انرژی قبلی نسبت به نسل های قبلی فناوری ارتباطات سیار بسیار کارآمد تر است - فقط از 10٪ از برق استفاده می کند که 4G نیاز به انتقال همان مقدار داده دارد - بلکه منجر به راه حل هایی خواهد شد که باعث کاهش انتشار CO2 می شوند و به دولتها کمک می کنند اهداف زیست محیطی آنها مطابق توافق نامه پاریس تعیین شده است.

اروپا آشکارا در نبرد با تغییرات آب و هوا پیشرو است و هواوی به لطف راه حل های مهم خود ، پیش از این راه را برای دستیابی به یک اروپای سبز تر پیشروی کرده است. هواوی متعهد شده است که میزان انتشار کربن در هر اتصال را 80٪ توسط 2025 کاهش دهد. در صورت دستیابی به این امر ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به یکی از صنایع با انرژی در جهان تبدیل می شود.

کامیون 5G

کامیون هواوی 5G به مناسبت کنفرانس FT-ETNO از بروکسل بازدید می کند. این شبکه با شبکه زنده 5G مجهز شده است که روزنامه نگاران و مجریان کنفرانس با استفاده از طیف وسیعی از برنامه های Cloud PC ، Gaming و VR / AR می توانند امتحان کنند.

کارشناسان 5G این شرکت در طول روز برای بحث در مورد سؤالات کلیدی پیرامون استقرار و امنیت 5G و ارائه بینش درباره سهم هواوی در ایجاد 5G در اروپا در طول روز در دسترس سایت خواهند بود.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *