اتحادیه اروپا ناامید کننده از #Brexit مشكلات است ، اما "نه" برای تمدید احتمالاً وجود ندارد

| سپتامبر 10، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

از آنجا که ناامیدی از بحران Brexit انگلیس در سراسر اروپا جنجال می گیرد ، فرانسه و هلند این چشم انداز را که اتحادیه اروپا ممکن است درخواست نخست وزیر بوریس جانسون برای تمدید مهلت طلاق را از 31 اکتبر رد کند ، ابراز کرد. می نویسد: جان چالمرز رویترز

اما در حالی که صبر در پایتخت های اعضای 27 سایر اعضای اتحادیه اروپا نازک است ، کمتر کسی معتقد است که احتمالاً رهبران آنها انگلیس را به یک خروج آشوب آور مجبور کنند که ضربه ای به اقتصاد خود و همچنین آن وارد کند.

یک دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا گفت: اظهارات وزیران فرانسه و هلند ممکن است با توجه به افزایش ناامیدی در سراسر اروپا بر اثر درام Brexit ، مخاطبان داخلی باشد. همچنین ممکن است این هشدارها به انگلیس باشد که برای تسریع در تلاش برای رسیدن به توافق به موقع برای 31 اکتبر ، باید هشدار دهد.

مقامات و دیپلمات ها گفتند که 27 شواهدی را می خواهد مبنی بر تأخیر به سادگی سه ماه درگیری در لندن و بن بست ادامه نداد که منجر به عدم معامله Brexit شود.

انتخابات در انگلیس ، که به نظر می رسد ، کافی باشد تا آنها را متقاعد کند که پویایی می تواند تغییر کند.

یک دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا گفت: "بدنی در EU-27 می خواهد بریتانیایی ها را از روی صخره رانده کند ، اما این درخواست باید با حسن نیت انجام شود." hasâ همیشه در حباب بروکسل این دیدگاه وجود داشته است که چیزی مانند انتخابات می تواند یک ضمانت را تضمین کند. â €

پارلمان انگلیس تصویب قانونی را برای مجبور كردن جانسون برای تأخیر در خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در اجلاس ماه آینده در صورت عدم دستیابی به توافقنامه خروج ، اعلام كرد.

هرچند نخست وزیر گفته است كه ترجیح می دهد از درخواست چنین درخواستی ، "دیاد" در یك خزانه داری باشد ، معدود گزینه هایی كه وی برای اجتناب از آن دارد ، می تواند استعفا یا شكستن قانون باشد.

وزیر امور خارجه فرانسه ، ژان ایو لو درین روز یکشنبه گفت که ، با توجه به همه چیز ، اتحادیه اروپا تمدید اعطا نمی کند و وزیر امور خارجه هلند در مصاحبه ای که روز دوشنبه منتشر شد گفت که ممکن است یک معامله تجاری با Brexit انجام شود. بهتر از تأخیر بیشتر

صندوق بین المللی پول در ماه آوریل گفت كه كشورهای اتحادیه اروپا اگر بریتانیا بلوك را بدون معامله تجاری و نظارتی كنار بگذارند ، برابر با تقریباً 0.5٪ از تولید سالانه اقتصادی هستند.

"نکته ای به وجود می آید که اطمینان از بدتر شدن وضعیت می تواند بهتر از عدم اطمینان در جریان باشد بدون هیچ گونه چشم انداز جدید ،" هلند "- سیگیدر کاگ به روزنامه هلندی گفت Het Financieele Dagblad.

ما به دلیل خوبی برای تأخیر بیشتر احتیاج داریم. دشوار است که بگوییم این چه خواهد بود. تاکنون بریتانیا جایگزینی برای معامله Brexit که در حال حاضر روی میز است ارائه نکرده است

جانسون تأکید می کند که "عقب نشینی" ایرلندی باید از توافق نامه عقب نشینی خارج شود که سلف وی با اتحادیه اروپا موافقت کرده است.

تحت پشتوانه ، بریتانیا در اتحادیه گمرکی با بلوک "بی عارضه" باقی خواهد ماند و تا زمانی که تمهیدهای جایگزین برای جلوگیری از مرز سخت بین استان ایرلند شمالی و عضو اتحادیه اروپا ایرلند حاصل نشود ، همچنان در اتحادیه گمرکی باقی خواهد ماند.

اعضای 27 اتحادیه اروپا از ماه مارس تا پایان اکتبر به انگلیس تمدید کردند تا به لندن فرصت بیشتری برای دستیابی به توافق نامه انتقال دهد.

حتی اگر رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل ماکرون قبلاً گفته بود که 31 اکتبر مهلت نهایی خواهد بود ، حکمت متعارف در بروکسل این است که اگر لندن دوباره سوال کند ، 27 آن را تأیید می کند تا از شوک اقتصادی خروج بدون معامله جلوگیری کند.

وزیر دارایی ایرلند ، پاسچال دونوهو ، اگر بریتانیا بدون توافق برجای گذاشت ، کشورش بدترین ضربه 27 خواهد بود ، روز دوشنبه اعلام کرد که دوبلین از تمدید مهلت موافق است.

با این وجود ، اظهارات لو دریان و کائاگ در مورد اینکه آیا رهبران اتحادیه اروپا به طور خودکار تأخیر در اجلاس بعدی خود در 17-18 اکتبر را تأیید می کنند ، شک ایجاد کرده اند.

- اگر لندن خواهان تمدید برنامه برای جلوگیری از عدم توافق بود ، در نهایت دشوار است كه ببینیم EU-27 چگونه می تواند از این امر امتناع ورزد. با این حال ، ناامیدی از هرج و مرج بریتانیا در میان اتحادیه اروپا-27 رو به افزایش است. گفت: یک دیپلمات اتحادیه اروپا در بروکسل.

هیچ بحث رسمی بین رهبران اتحادیه اروپا- 27 در مورد اینکه آیا آنها تأخیر را تأیید می کنند ، صورت نگرفته است زیرا ابتدا باید درخواستی از انگلیس باشد.

دیپلمات ها گفتند كه اگر انگلیس به دنبال تأخیر باشد ، این پاسخ به این موضوع بستگی دارد كه این برنامه تمدید چیست.

یک مقام ارشد درگیر در مذاکرات Brexit گفت: برای تمدید مهلت فراتر از 31 اکتبر ، باید یک نوع رویداد دموکراتیک برنامه ریزی شده در انگلیس ، مانند انتخابات یا همه پرسی دیگر انجام شود.

وی گفت: پس از آن اتحادیه اروپا برای تمدید زمان مذاکرات مشکلی نخواهد داشت. ut € ut اما تمدید شرایط فعلی ، جایی که هیچ چیز تغییر نمی کند ، دشوار خواهد بود

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *