اتحادیه اروپا می خواهد مجوز بازپرداخت کار را به عنوان راهی برای خروج از بحران #Brexit بگیرد

| فوریه 11، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

پیشنهاد این است که حتی بر روی میز قرار نگرفته است و موقعیت ممتاز ترزا مای را متوقف می کند - اما مقامات اتحادیه اروپا هنوز از او خواسته اند تا پیشنهاد خود را از مخالفت کارگر درک کنند تا بتوانند در شرایط کنونی بریتانیا را شکست دهند. خروج اتحادیه اروپا نوشتن الستر مک دونالد و گابریلا Baczynska.

به گفته منابع کارگری اتحادیه اروپا، نخست وزیر محافظه کار در سفر خود به بروکسل در روز پنج شنبه (7 فوریه) از تسریع رد هر یک از اتحادیه های گمرکی اتحادیه اروپا و بریتانیا، به عنوان کارگر پیشنهاد کرد.

اما برای بسیاری در بروکسل، امکان حمایت کارگران از Brexit مرتب که از هرج و مرج احتمالی «معامله تنها» جلوگیری می کند، تنها راه خروج از این بن بست است و تلاش برای نفوذ بریتانیا را به شدت قبیله ای داخلی سیاست.

â € œ ما هنوز هم بسیار در چشم انداز سیاست حزب است. تنها امید این است که در برخی مواقع تهدید "اختلال در مقابله" موجب برانگیختن ذهن در انگلیس شود. دیپلمات اتحادیه اروپا در گفتگو با Maya در بروکسل در روز جمعه اظهار داشت.

â € œFor حال، مه هنوز به حزب خود به جای یک اجماع در سراسر کشور به دنبال. â €

اتحادیه اروپا می گوید لندن موافقت با روابط نزدیک تر با بلوک را پس از Brexit تا حد زیادی از نیاز به مقابله با â € œbackstopâ € Ã ارائه در آینده، یک سیاست بیمه به منظور حفظ مرز بین ایرلند و استان بریتانیا ایرلند شمالی تحت هر شرایطی باز می شود.

â € œWe به دنبال آن پیشنهادات با علاقه، اما تفاوت های قابل توجهی از تفاوت ها وجود دارد که بین ما وجود دارد، â € گفت: یک مقام ارشد در Mayâ € ™ ثانیه دفتر.

â € œ PM همچنان معتقد است که یک سیاست تجاری مستقل یکی از مزایای اصلی Brexit است، â € شخص گفت: در شرایط ناشناس.

استقرار در اتحادیه گمرکی با اتحادیه اروپا، توانایی UK را برای قراردادن تجارت با کشورهای دیگر محدود می کند.

اما این بلوک معتقد است که راه حل ممکن است برای اتحادیه های ایرلند شمالی قابل قبول باشد تا دولت مایا و همچنین حداقل برخی از قانونگذاران کار، و بنابراین اکثریت پارلمانی را برای معامله طلاق پس از بریتانیا در ماه مارس 29 برگزار خواهد کرد.

با توجه به مخالفت اتحادیه اروپا با موافقت نامه هایی که در ماه مه در حال حاضر خواستار آن هستند، تنها جایگزین به نظر می رسد که بروکسل به تأخیر افتادن خروج و یا یک "معامله" Brexit بدون یک دوره انتقال به تجزیه اقتصادی را تسکین دهید.

امیدوارم ماه مه با کار کار کند و آراء کارگران را بگیرد. این تنها راه خروج است. یک دیپلمات دیگر در اتحادیه اروپا می گوید هیچ اتهاماتی در مورد اینکه در هفته گذشته مارس چه اتفاقی خواهد افتاد، صورت نمی گیرد، اگر آنها برای آن رای ندادند.

یک دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا افزود: رهبران ما نمیتوانند درک کنند که چرا هنوز قادر به انجام هر کاری که روزانه انجام میدهند، صحبت با مخالفان، ساختن ائتلافها است.

میشل بارنیر، مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا، می گوید روز دوشنبه (11 فوریه) در یک دیدار برنامه ریزی شده با وزیر بریتیش بریتانیا، اتحادیه اروپا مجددا قرارداد Brexit را که با انگلیس در رابطه با دو طرف موافقت کرده است، باز نمی دارد. سالها بود، اما آماده بود تا اعلامیه سیاسی را که با آن همراه است، دوباره انجام دهد.

این بلوک، لندن را برای یک دوره زمانی محدود به پشت سرهم رد می کند و می گوید هدف آن شکست دادن است. اما آن را به مه یک شاخه زیتون داده است، موافقت کرد که مذاکره کنندگان Brexit از هر دو طرف، دوباره به مذاکرات نشستند.

دیپلمات های اتحادیه اروپا و مقامات مربوط به Brexit انتظار دارند که این روند به سمت سیم بیفتد. در حالی که ماه مه رد رد کردن "معامله" Brexit را که او معتقد است به قدرت چانه زنی خود رسیده است، برزیل امیدوار است که او به درخواست حداقل تاخیر کوتاه اگر آن سناریو به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

نخست وزیر یونان، الکسسی تیسپراس، نخست وزیر یونان را به سمت نابودی قدرت MayA در آورده است.

اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا بر اقتصاد و مهاجرت یونان تاکید کرده اند که در حال حاضر اتحادیه اروپا در حال شکوفایی گسترده ای در اتحادیه اروپا برای استقرار یک اختلاف نام طولانی با مقدونیه همسایه در هزینه های قابل توجه سیاسی دارد.

â € œ نگاه کنید به Tsipras و مقدونیه â € "یک رهبر است که گردن خود را از دست رفته و خطر خود را از دولت و نخست وزیر برای انجام آنچه او می دانست درست بود. یک دیپلمات دیگر در اتحادیه اروپا گفت: ما به این نوع تفکر در انگلیس نیاز داریم.

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *