اتحادیه اروپا تحت تاثیر تهدیدات بدون معامله "بی نظیر" است # برکسیت - بارنی

| ژوئیه 18، 2019 | 0 نظرات

By کمک مهمان

مذاکره کننده Brexit رئیس اتحادیه اروپا در مصاحبه ای که در روز پنج شنبه (18 جولای) منتشر می شود، اعلام کرده است که وی تحت تهدیدات "Brexit" معامله نمی شود، اما اگر انگلستان چنین دوره ای را انتخاب کند، باید با آن روبرو شود عواقب، می نویسد پسر Faulconbridge.

از سوی بی بی سی پرسیدند که اگر لندن کارت عضویت اتحادیه اروپا را از بین ببرد، میشل بارنی (تصویر) گفت: "UK باید عواقب روبرو شود."

"من فکر می کنم که طرف انگلستان، که به خوبی شناخته شده و صالح است و می داند که ما در سمت اتحادیه اروپا کار می کنیم، از همان ابتدا میدانستیم که هیچگاه از چنین خطری تحت تاثیر قرار گرفته ایم." â € œâ € ™ این مفید نیست استفاده از آن.

بارنی قبل از برگزاری مسابقات رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به بی بی سی صحبت کرد. بوریس جانسون، که پیشگام در مسابقه برای جایگزینی نخست وزیر ترسا می می باشد، متعهد شده است که اتحادیه اروپا با قرارداد 31 در ماه اکتوبر یا بدون آن را ترک کند.

اگر جانسون برنده شود، بحران سه ساله Brexit می تواند به عنوان اتحادیه اروپا از تغییر در توافقنامه خروج امتناع کند و پارلمان بریتانیا می تواند سعی کند بلوک Brexit بدون قرارداد را متوقف کند.

بارنی می گوید توافق تسلیم شدن این تنها راه برای ترک اتحادیه اروپا به صورت منظم است.

فرانس تیمرمر، معاون نخست وزیری کمیسون، به بی بی سی گفت که وزیران بریتانیا زمانی که وارد مذاکره با Brexit در 2017 بودند، "مانند idiotsâ € کار می کردند.

تیمرمرمان گفت که او از استاندارد مذاکرات بریتانیا، پس از اینکه ابتدا انتظار یک نمایش درخشان را داشت، شوکه شد.

"ما فکر می کردیم که آنها خیلی درخشان هستند،" او گفت. "در برخی از غرفه ها در جایی که در وست مینستر وجود دارد، یک کتاب هری پاتر مانند همه کلاهبرداریها و همه چیز در آن وجود خواهد داشت."

اما پس از آن: "من فکر کردم،" خدای من، آنها یک برنامه ندارند، آنها یک برنامه داشته اند ". € ™ â €

â € œTimeâ € ™ در حال اجرا است و شما هیچ برنامه ای ندارید. شما مثل لنس کاپورال جونز هستید، می دانید، «ترس و وحشت، ترس و وحشت نیستید»

منبع :: خوراک خبرنگار اتحادیه اروپا

نظرات

نظرات

دسته بندی: انرژی, دستهبندی نشده

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *